Typujemy derby Mediolanu!

Trzecia kolejka Serie A zapowiada się naprawdę ciekawie, ale z całą pewnością najgoręcej i najbardziej emocjonująco będzie w niedzielnych derbach Mediolanu. Jak więc mecz Interu z Milanem prezentuje się, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

O niedzielnych derbach Mediolanu nie można powiedzieć zbyt wiele. Nie można w zasadzie nic, gdyż nie wiadomo jak zaprezentują się obie ekipy. Jedni i drudzy mają całkowicie przebudowane pierwsze jedenastki. W pierwszych spotkaniach nowo rozpoczętego sezonu Serie A- Interowi udało się zwyciężyć dwa razy, Milanowi raz, więc teoretycznie wychodzi na to, że z ich zgraniem jest już nieźle, jednak w istocie musi upłynąć jeszcze wiele czasu, by można było tak powiedzieć. Nie mniej jednak niegranie obu defensyw, daje nadzieję, że będziemy świadkami sporej ilości bramek z jednej i z drugiej strony. Czy jednak chaos defensywny będzie równie duży, jak chaos w formacjach ataku? Carlos Bacca i Luis Adriano (Milan) już trafiają. Tego samego nie można powiedzieć o Rodrigo Palacio i Mauro Icardim po stronie Interu. Jedyne bramki dla Nerazzurrich, ale dla odmiany za to aż trzy, strzelił Stefan Jovetic. Czy więc wspomniany zestaw ofensywny zagwarantuje nam to, że będziemy świadkami dobrego meczu? Na takie gorące derby jak jeszcze kilkanaście lat temu nie ma raczej szans. W obu zespołach brakuje takich wyrazistych osobowości Jak Marco Materazzi, czy Paolo Maldini. Jednak derby to zawsze derby, a te- jak wiadomo- rządzą się swoimi prawami. Oczekujemy więc tutaj naprawdę solidnego meczu. Można go typować w Totolotku już teraz!

Zwycięstwo Interu Mediolan: 2,15________remis: 3,25________zwycięstwo AC Milan: 3,30

Mecz Interu Mediolan z AC Milanem rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:45. Sprawdź, jaką ofertę bukmacherską na derby Mediolanu przygotował dla Ciebie Serwis bukmacherski Totolotek S.A. Kliknij tutaj, i przekonaj się o tym już teraz! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *