Spotkanie: Polska – Gibraltar, w Totolotku!

Mecz Polski z Gibraltarem jest jednym z tych spotkań, w których kluczowe nie jest czy, tylko w jakim stosunku bramkowym pokonamy naszego dzisiejszego przeciwnika.

Wygrana jest obowiązkiem, i nie ma prawa podlegać jakiejkolwiek dyskusji. Stadion Narodowy w Warszawie potrafi ponieść, więc jesteśmy pewni, że możemy się dziś spodziewać co najmniej kilkunastu trafień. Może więc oprócz samego suchego wyniku, warto spróbować zagrać też dziś jakiś spory handicap na nasz zespół?

Ze zgrupowania reprezentacji wyjechali Łukasz Piszczek i Karol Linetty. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, gdyż obaj są kontuzjowani. Z całym szacunkiem dla Piszczka- wielka szkoda, że to on a nie Paweł Olkowski, rozpoczął mecz z Niemcami. Nawałka jednak zaryzykował i akurat to mu się nie opłaciło. Nasz obrońca został zmieniony jeszcze w pierwszej połowie meczu. Czy z Olkowskim mielibyśmy większe szanse choćby na remis? Teraz nie ma już co gdybać. Trzeba już zapomnieć o tym meczu, a w dzisiejszym meczu z Gibraltarem wyjść naładowanym, uważać na głupie kartki i kontuzje. I po prostu nastrzelać temu przeciwnikowi ile tylko najwięcej bramek się dziś da. Czy reprezentacja Polski będzie w stanie ustrzelić dziś dychę? Jeżeli urządzi sobie trening strzelecki, i zagra na podobnym poziomie koncentracji jak w meczu z Niemcami, jest to zupełnie niewykluczone. A więc do boju!

Spotkanie: Polska – Gibraltar, rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Polsacie oraz w Polsacie Sport. Oglądamy i typujemy je razem z Totolotkiem!

zwycięstwo Polski: 1,02___________remis: 15,75___________zwycięstwo Gibraltaru: 38,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu Polski z Gibraltarem. Kliknij tutaj i zobacz ofertę bukmacherską jaką przygotowaliśmy na to spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *