Sobota z I ligą!

W sobotę w Polskiej Pierwszej lidze czeka nas kilka pojedynków. Spotkań tych jest więcej niż w ostatnich dniach, także z całą pewnością nie powinno być nudno, również jeśli chodzi o aspekt ich typowania. Kto więc z kim zagra, i jak prezentują się one wszystkie pod kątem zakładów bukmacherskich?

Zmagania na pierwszoligowych boiskach zaczynamy już o godzinie 15:00, kiedy to zmierzą się z sobą zespoły  GKS Bełchatów i GKS Katowice. Pojedynek ten zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport Extra. A jakie jeszcze inne spotkania czekają nas w sobotę? Poniżej prezentujemy je wszystkie, wraz z godziną rozpoczęcia, oraz z kursami poszczególne rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w serwisie bukmacherskim www.totolotek.pl. Sobotniego późnego popołudnia i wieczoru spotkają się więc ze sobą:

GKS Bełchatów – GSK Katowice (godzina 15:00)

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,20_______remis: 3,05_______zwycięstwo GKS Katowice: 3,20

MKS Kluczbork – Wigry Suwałki (17:00)

zwycięstwo MKS Kluczbork: 3,10______remis: 3,15______zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,20

Sandecja Nowy Sącz – Wisła Płock (18:00)

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 3,35______remis: 3,10______zwycięstwo Wisły Płock: 2,10

Bytovia Bytów – Dolcan Ząbki (18:00)

zwycięstwo Bytovii Bytów: 3,40_______remis: 3,15_______zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 2,10

Stomil Olsztyn – Chojniczanka Chojnice 19:45

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,30___remis: 3,25___zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,90

O spotkaniu w Bełchatowie wspominaliśmy już na początku. Ciekawie powinno być również w pojedynku Sandecji Nowy Sącz z Wisłą Płock. Zespoły te sąsiadują z sobą w lidze. Posiadają identyczny dorobek punktowy- po dziewięć. Jedna i druga ekipa liczy, że  po tym spotkaniu będzie miała już dwanaście oczek. A czy niepokonana jak dotąd, ale tylko z jednym zwycięstwem Bytovia Bytów, będzie potrafiła zdobyć kolejne swoje punkty? Za przeciwnika tym razem ma naprawdę nieźle spisującą się ekipę Dolcanu Ząbki.

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań I ligi polskiej. Wszystkie z nich można już typować w Totolotku! Kliknij tutaj i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę. Czeka właśnie na Ciebie! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *