Puchar Polski z Totolotkiem!

W środę czekają nas dwa mecze w ramach 1/8 piłkarskiego Pucharu Polski. Zagrają w nich same zespoły z Ekstraklasy, więc powinno być naprawdę ciekawie. Kto więc z kim zagra dzisiejszego popołudnia i wieczora, a także jakie kursy mają dla Was bukmacherzy Totolotka?

Najpierw więc pojedynek Jagielloni Białystok z Zagłębiem Lubin. Rozpocznie się on i godzinie 17:54, i będzie transmitowany w Polsacie Sport. Kiedy te zespoły mierzyły się ze sobą w piątej kolejce Ekstraklasy, również w Białymstoku- lepsza okazała się Jagiellonia, zwyciężając 2:1, a kapitalne zawody rozegrał wtedy Konstnantin Vassiliev. Czy Jaga będzie potrafiła powtórzyć taki wynik i wyeliminować zespół Zagłębia z rozgrywek o Puchar Polski? Sugerując się wynikami, jakie uzyskują w chwili obecnej te zespoły w Ekstraklasie- nie będzie to łatwe zadanie. Wszakże Zagłębie zajmuje czwarte miejsce w lidze, mając na rozkładzie Cracovię, Lecha czy Ruch Chorzów. A, że Jagiellonia również spisuje się naprawdę nieźle, to liczymy, że zobaczymy dziś naprawdę dobry mecz. Która z ekip będzie potrafiła w nim triumfować, i awansować tym samym do ćwierćfinału Pucharu Polski?

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,30_____remis: 3,20_____zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,90

Również w Polsacie Sport odbędzie się transmisja drugiego dzisiejszego meczu 1/8 Pucharu Polski: Lech Poznań – Ruch Chorzów. Kolejorz fatalnie zaczął sezon Ekstraklasy. Broniąca tytułu ekipa Macieja Skorży po dziewięciu kolejkach zajmuje ostatnie miejsce w tabeli naszej Ekstraklasy. W niedzielę mistrz Polski przegrał z Jagiellonią Białystok, i była to już piąta ligowa porażka z rzędu. Teraz Poznaniacy zmierzą się w meczu 1/8 Pucharu Polski z Ruchem Chorzów. Czy będą potrafili się przełamać, i przynamniej w meczu pucharowym zaprezentują się na miarę oczekiwań? Niebiescy są niewygodnym rywalem dla każdego przeciwnika, jednak, ostatnio doznali jakby lekkiej zadyszki, przegrywając wyraźnie w lidze z Legią Warszawa. Jak więc pójdzie im w starciu z naszym drugim pucharowiczem? Początek spotkania Lecha Poznań z Ruchem Chorzów o godzinie 20:30.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,40_______remis: 4,25_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 7,00

Typujemy rozgrywki piłkarskiego Pucharu Polski wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Naszą pełną ofertę na wspomniane mecze można już teraz znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *