Poniedziałkowe mecze eliminacji Euro 2016 w zakładach bukmacherskich!

Kilka poniedziałkowych spotkań kwalifikacyjnych do piłkarskich Mistrzostw Europy prezentuje się naprawdę ciekawie. Jakie więc zdanie na ich temat mają dla nas eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Najpierw spotkanie, które rozpocznie się już o godzinie 18:00, a wiec pojedynek Armenii z Danią. Faworytem do zwycięstwa jest teoretycznie Drużna gości, jednak nie jest ona w najwyższej formie. Przypomnijmy, że kilka dni temu byliśmy świadkami ledwie remisu Danii na własnym stadionie z Albanią. Czy więc teraz Duńczycy będą potrafili stanąć na wysokości zadania i pokonać Ormian? Nie będzie to łatwe zadanie, gdyż Armenia to naprawdę solidna reprezentacja, w których szeregach bryluje doskonale nam wszystkim znany Henrich Mchitarjan. Czy z nim w składzie uda się dziś wywalczyć korzystny rezultat? Spotkanie Armenii z Danią będzie transmitowane w Polsacie Sport Extra.

zwycięstwo Armenii: 4,10_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Danii: 1,85

Na tym samym kanale, tyle że już o godzinie 20:45, będzie można zobaczyć pojedynek Szkocji z Niemcami. Po zwycięstwie w Polską, Joachim Loew zapowiada, że już do końca eliminacji jego drużyna będzie odnosiła tylko i wyłącznie same zwycięstwa. Wobec przeogromnego potencjału piłkarskiego jakim dysponuje reprezentacja Niemiec, wydaje się, że może tak właśnie być. Szkoci na tym tle wypadają niezwykle blado. Czy może jednak zepną się w sobie, i po nieoczekiwanej porażce z Gruzją, zdołają dziś uzyskać jeszcze bardziej nieoczekiwany wynik w meczu z Niemcami, a więc wygrać lub co najmniej zremisować ten pojedynek?

zwycięstwo Szkocji: 6,75____________remis: 4,40____________zwycięstwo Niemców: 1,40

Ciekawie zapowiada się też starcie Irlandii Północnej z Węgrami. Obie reprezentacje są bliskie awansu na Euro. Gospodarze bezpośrednio, Węgrzy dostania się do baraży, lub nawet uniknięcia w nich gry, dlatego że okażą się najlepszym zespołem z trzecich miejsc, a przypomnijmy, że to również premiowane jest bezpośrednim awansem do Mistrzostw Europy. Kto w tym meczu będzie więc potrafił bardziej wykorzystać szansę i przybliżyć się do upragnionego celu jakim jest awans? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek spotkania: Irlandia Północna – Węgry, o godzinie 20:45.

zwycięstwo Irlandii Północnej: 2,45________remis: 2,90________zwycięstwo Węgrów: 3,00

Również o tej godzinie rozpocznie się mecz: Albania – Portugalia. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport News. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami, Portugalia przegrała 0:1, i jest to jedna z największych sensacji tych eliminacji. Jedyną bramkę w tym starciu strzelił doskonale nam znany z występów w Jagielloni Białystok- Bekim Balaj. Teraz jednak Cristiano Ronaldo i spółka na pewno są rządni rewanżu i zrobią wszystko, by zrewanżować się dziś Albańczykom. Nie będzie to łatwe zadanie, bo gospodarze nie zaznali jeszcze w tych eliminacjach goryczy porażki, ale z pewnością to nie aż taka silna reprezentacja, by taki stan rzeczy utrzymał się już do końca. A jakiego zdania są nasi typerzy?

zwycięstwo Albanii: 5,00____________remis: 3,35____________zwycięstwo Portugalii: 1,70

Typujemy eliminacje Euro 2016 wspólnie z Totolotkiem. Nasza atrakcyjna oferta bukmacherska na poniedziałek jest już do Państwa dyspozycji. Czeka ona na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *