Piłkarski piątek w zakładach bukmacherskich

Piątek w europejskiej piłce, to trzy mecze. Zagrają dziś drużyny, w których występują Polacy, a więc, tym bardziej zachęca to do typowani. Jak prezentują się one wszystkie pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak Rennes Kamila Grosickiego spotka się z Lille. Nasz reprezentant znajduje się w naprawdę dobrej dyspozycji. Jest motorem napędowym zarówno reprezentacji Polski jak i swojego zespołu w Ligue 1. Czy Kamil potwierdzi swoją dobrą dyspozycję, i poprowadzi Rennes do wygranej z solidnym Lille, która była by już piątym zwycięstwem z rzędu w lidze, powodując tym samym, że jego zespół przynamniej do soboty zostanie liderem Ligue 1? Przekonamy się o tym już niebawem. Goście znani są z tego, że tracą mało bramek. Tak jest i w obecnym sezonie. A, że nie strzelają też długo, to tkwią w połowie tabeli. Ich stosunek bramkowy po sześciu kolejkach może przyprawić niektórych o śmiech. Wynosi on, uwaga- 1:1! Początek spotkania: Rennes – Lille, o godzinie 20:30.

zwycięstwo Rennes: 2,30______________remis: 2,90______________zwycięstwo Lille: 3,40

W niemieckiej Bundeslidze zmierzą się ze sobą natomiast zespoły Mainz i Hoffeinheim. O ile do formy gospodarzy nie można się specjalnie przyczepić, o tyle Hoffeinheim zaskakuje wszystko in minus. Zespół został wzmocniony przez sezonem, a tymczasem prezentuje się naprawdę słabo. Nie zdobywa bramek, co do tej pory było ich domeną, niw wygrywa spotkań, i zakotwiczył w strefie spadkowej Bundesligi. Czy Wieśniacy pojedynkiem z Mainz zdołają przełamać tę złą passę i wydostaną się ze strefy zagrożenia? Nie będzie to łatwe zadanie, jednak jeśli zagrają w na swoim optymalnym poziomie, to naprawdę wszystko będzie tu możliwe. Na spotkanie Mainz z Hoffeinheim zapraszamy do Eurosportu 2. Transmisja od godziny 20:30.

zwycięstwo Mainz: 2,10___________remis: 3,45___________zwycięstwo Hoffeinheim: 3,10

Jeszcze hiszpańska Primiera Division, i spotkanie Getafe z Malagą. Rozpocznie się ono o również o godzinie 20:30. Ciężko powiedzieć który zespół jest tutaj faworytem do zwycięstwa. Na pewno lepszy skład ma ekipa Malagi, jednak rozegra ten pojedynek na wyjeździe. Natomiast Getafe to bardzo minimalistyczny zespół. Ich głównym celem jest obrona przed spadkiem, i dokonanie tej sztuki zawsze jak najmniejszym nakładem sił. Po prawdzie żaden z tych zespołów nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa w tym sezonie Primiera Division. Czy więc dla którejś z drużyn będzie to mecz na przełamanie?

zwycięstwo Getafe: 2,50_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Malagi: 2,90

Typujemy piątkowe mecze piłkarskie wspólnie w Totolotkiem. Kompletną ofertę bukmacherską naszego serwisu na wszystkie dziejesz spotkania już teraz można znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *