Piłkarski piątek w ligach europejskich

Wstęp do piłkarskiego weekendu w najsilniejszych ligach starego Kontynentu zaczynamy trzema meczami. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

Przez pewien czas Stade de Reims było jedynym zespołem, który utrzymywał kontakt punktowy z PSG. Było to pewną niespodzianką, wszakże Reims jawił się nam wszystkim jako solidna, ale jedna bardzo przeciętna drużyna. Teza ta potwierdziła się w następnych kolejkach Ligue 1, kiedy to Reims zdołało zanotować zaledwie jedno zwycięstwo w pięciu meczach, i spadło na piąte miejsce w lidze. Natomiast Lille jak to Lille. Już nie raz zdążyliśmy napisać to, że drużyna mało bramek strzela, ale jeszcze mnie traci, i to jest jej główna siła. W wyjazdowym pojedynku z Reims może być podobnie. Czeka nas więc typowe spotkanie na 0:0? Zupełnie niewykluczone. Początek starcia: Reims – Lille, o godzinie 20:30.

zwycięstwo Reims: 2,65______________remis: 2,95______________zwycięstwo Lille: 2,80

O tej samej godzinie zapraszamy Was do niemieckiej Bundesligi na spotkanie Koln z Ingolstadt. Mecz ten będzie transmitowany w Eurosporcie 2. Ingolstadt gra zupełnie w kratkę, i pewnie będzie już tak do końca sezonu Bundesligi, jednak zwarzywszy na ich naprawdę mizerny (przynamniej w teorii) potencjał piłkarski- goście tego meczu odwalają i tak naprawdę rewelacyjną robotę. Pewnie Ingolstadt nie utrzyma swojego obecnego miejsca w tabeli (8), nie mniej wydaje się, że przy odrobinie szczęścia, wyjazdowy mecz z Koln można rozstrzygnąć na własną korzyść. Zupełnie innego zdania się gospodarze, którzy ostrzą sobie już pewnie zęby na wygraną! A jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swym kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Koln: 2,00_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Ingolstadt: 3,75

Na koniec hiszpańska Primiera Division i starcie Valencii z Granadą. W teorii to gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu. Nie można jednak zapomnieć o tym, że Valencia rozgrywała swoje ostatnie spotkanie ligowe ledwie w środę. Poza tym zespół uwikłany jest w walkę w Lidze Mistrzów, i może być najzupełniej w świecie odrobinę przemęczony. Czy zmęczenie to okaże się największym przeciwnikiem Nietoperzy z Valencii, i przeszkodzi im w zdobyciu kompletu punktów, w meczu ze słabą Granadą? Mecz ten rozpocznie się o tej samej godzinie, co dwa pozostałe, a więc o 20:30.

zwycięstwo Valencii: 1,45____________remis: 4,25____________zwycięstwo Granady: 6,50

Typujemy piątkowe mecze piłkarskie razem z Totolotkiem. Sprawdź, jaką ofertę bukmacherską dla Ciebie przygotowaliśmy na ten dzień. Czeka już ona na Was w tym miejscu! Gwarantujemy, że się nie zawiedziesz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *