Piłkarska sobota w Totolotku!

Sobotnie spotkania ligowe w Europie czas rozpocząć. Zapowiadają się one jak zwykle bardzo ciekawie. Oto więc, jakie interesujące mecze czekają nas w ten dzień, i co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci Totolotka.

Rozpoczynamy od angielskiej Premier League, gdzie już o godzinie 13:45 Everton zagra z Chelsea. Pierwsze mecze w Anglii zazwyczaj są ciekawie, nie inaczej będzie i dziś. Chelsea notuje naprawdę słaby start sezonu, najsłabszy od kilkunastu lat. Czy sprowadzony z Barcelony Pedro okaże się lekiem na całe zło i poprowadzi The Blues do zwycięstwa nad The Toffes? W pierwszym meczu dał radę, jednak West Brom nie należy przecież do ligowej czołówki. Z Crystal Palace poszło już nieco gorzej. A jak wypadnie konfrontacja z silnym przecież Evertonem? Kibice ostrzą sobie już zęby na dobry mecz. Ostrzymy je i my! Transmisja z jego meczu w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Evertonu: 3,55________remis: 3,30________zwycięstwo Chelsea Londyn: 2,00

Pozostajemy w Anglii, oraz w Canal+ Sport, ale już nie 2, a 1, ponieważ dzień ligowy kończymy tam  spotkaniem: Manchester United – Liverpool! Klasyk, bitwa o Anglię, jednak nie można powiedzieć, że oba kluby to w tej chwili absolutny angielki top. Owszem, prezentują się naprawdę nieźle, ale chyba nikomu nie trzeba specjalnie udowadniać, że w ostatnich latach miały jednak więcej przykrych upadków niż chwalebnych wzlotów. Piłkarze Manchesteru United nie potrafią świetnej formy ze spotkań Ligi Mistrzów przenieść na boiska ligowe. W meczu zamykającym czwartą  kolejkę Premier League gracze z Old Trafford przegrali na wyjeździe ze Swansea 1:2. Teraz czas na klasyk Liverpoolem, który prezentuje się niby nieźle, jednak gdyby wnikliwie przeanalizować jego grę, to czegoś mu brakuje. Czy będzie brakowało i w tym meczu i przeszkodzi w osiągnięciu dobrego rezultatu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym o godzinie 18:30, kiedy to rozpocznie się to spotkanie.

zwycięstwo Manchesteru United: 1,90______remis: 3,30______zwycięstwo Liverpoolu: 4,00

Teraz Francja i mecz Montpellier z St.Etienne. To naprawdę dziwne, że silny przecież zespół gospodarzy w trzech pierwszych meczach w Ligue nie potrafił zdobyć choćby punktu, i z zerowym dorobkiem zamyka ligową stawkę. St.Etienne to ekipa z górnej połówki ligowych zespołów, który od kilku lat stara się walczyć o najwyższe cele, jednak kiedy zdobywać te punkty, jeśli nie dziś? Pora najwyższa! Czy więc będziemy dziś świadkami pierwszego ligowego zwycięstwa Montpellier w tym sezonie? Mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:00.

zwycięstwo Montpellier: 2,65__________remis: 2,90__________zwycięstwo St.Etienne: 2,80

Typujemy sobotnie mecze piłkarskie wraz z Totolotkiem S.A.. Oferta kursowa naszego serwisu bukmacherskiego na wszystkie dzisiejsze spotkania czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *