Pierwsza Liga w Totolotku

Piątek w polskiej piłce to nie tylko rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. Do gry wraca także bezpośrednie zaplecze Ekstraklasy, a więc Pierwsza Liga. Oto jakie spotkania w ramach ósmej kolejki zostaną w niej rozegrane w ten dzień.

Drużyna Chrobrego Głogów nadal jest liderem Pierwszej Ligi. Drużyna gospodarzy zwyciężyła w ostatnim meczu z Rozwojem Katowice, i nadal utrzymuje jednopunktową przewagę nad rywalami. Czy taki stan rzeczy utrzyma się i po ósmej kolejce, w której to Chrobry zmierzy się z Bytovią Bytów? O zespole gości jeszcze do niedawna można było powiedzieć, że jest niepokonany w rozgrywkach Pierwszej Ligi. Ten stan został jednak zachwiany w ostatniej kolejce, kiedy to przytrafiła się porażka z Dolcanem. Czy Bytovia znów straci kolejce punkty, a Choroby zyska ich tyle, by nikomu nie oddać miejsca lidera? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek spotkania w Głogowie zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,05_____remis: 3,20_____zwycięstwo Bytovii Bytów: 3,50

O tej samej porze rozpocznie się mecz GKS-u Katowice z Sandecją Nowy Sącz. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Goście nie są złą ekipą, ale jeśli Gieksa utrzyma formę z meczu z Bełchatowem, jest w stanie rozstrzygnąć ten mecz na własną korzyść. Sandecja na pewno nie odpuści, tym bardziej, że nie potrafi zwyciężyć już od trzech kolejek i bardzo by chciała dziś w końcu się odkuć. Oczekujemy zatem dobrego meczu z bramkami po obu stronach. Można go typować w Totolotku już teraz!

zwycięstwo GKS-u Katowice: 1,90____remis: 3,25____zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 3,95

Na koniec dnia mecz dwóch drużyn, które z poprzednim sezonie nie grały na szczeblu Pierwszej Ligi, a więc Zagłębia Sosnowiec z GKS-em Bełchatów. Sosnowiczanie są beniaminkiem, natomiast GKS Bełchatów spadł z Ekstraklasy. Komu więc przypadnie dziś zwycięstwo w tym meczu? Faworytem Zagłębie, ale łatwo na pewno nie będzie. Goście już kilka razy zdołali pokazać swój lwi pazur, i naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, by uczynili to ponownie. Mecz: Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów, rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,00____remis: 3,20____zwycięstwo GKS-u Bełchatów: 3,55

Obstawiamy Pierwszą Ligę wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Zobacz naszą ofertę na te rozgrywki. Czeka ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *