Niedzielne mecze I ligi!

Niedziela w polskiej I lidze, to dwa spotkania. Jak prezentują się one wszystkie w totolotkowej ofercie zakładów bukmacherskich?

Jeszcze do niedawna mecz Rozwoju Katowice z Chrobrym Głogów był awizowany jako pojedynek ostatniej z pierwszą drużyną I ligi. Rezultaty innych spotkań, jakie padły w siódmej kolejce spowodowały jednak, że goście spadli na szóste miejsce. Sytuacja Rozwoju pozostała oczywiście bez zmian, bo też zmienić się nie mogła. Który z tych zespołów stanie więc na wysokości zadania i poprawie swą aktualną pozycję w tabeli Pierwszej Ligi? Gospodarze muszą zdobywać punkty, więc na pewno zaatakują od pierwszych minut meczu. Chrobry będzie musiał więc liczyć na skutecznie kontry, a że zdążył już w tym sezonie udowodnić, że nie obca jest mu ta sztuka, to liczymy, że będziemy tu świadkami naprawdę dobrego ofensywnego pojedynku. Początek spotkania w Katowicach o godzinie 15:00.

zwycięstwo Rozwoju Katowice: 3,10___remis: 3,05___zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,30

Natomiast już o godzinie 17:00 zapraszamy na mecz Pogoni Siedlce z Arką Gdynia. Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku mają oczywiście Arkowcy, jednak w ostatnich latach zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że stawianie klubu z Gdyni w roli faworyta, to bardzo ryzykowna teza. Tak samo będzie i w tym meczu. Już od trzech kolejek nie potrafią oni odnieść zwycięstwa. Piłka nożna lubi niespodzianki, a już gdańska piłka to jedna wielka nieprzewidywalność i ogromna niewiadoma. Czy więc Pogoń Siedlce sprawi niespodziankę, za jaką zostanie uznany fakt zdobycia jakichś punktów przez tę drużynę? Przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 3,55________remis: 3,30________zwycięstwo Arki Gdynia: 2,00

Zapraszamy do typowania niedzielnych meczów I ligi wspólnie z Totolotkiem S.A. Ofertę bukmacherską naszego serwisu na wspomniane pojedynki już teraz można znaleźć w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *