Niedziela z eliminacjami do Mistrzostw Europy!

Jeśli chodzi o eliminacje Euro 2016, to niektóre reprezentacje nie odpoczywają nawet w niedzielę. Oto więc, jakie ciekawe mecze do typowania czekają nas w ten dzień.

Dla obu reprezentacji, a więc dla Turcji i Holandii to mecz o wszystko! Tylko zwycięstwo pozwoli jednej z nich liczyć się jeszcze w walce o awans do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Eksperci bukmacherscy dają w tym meczu więcej szans drużynie gości, jednak reprezentacja Turcji na pewno też będzie w tym meczu bardzo zdeterminowana do tego by odnieść tu zwycięstwo. Po ostatnich nienajlepszych występach Oranje, naprawdę wszystko jest tu możliwe! Początek meczu: Turcja – Holandia, o godzinie 18:00. Pojedynek ten będzie transmitowany w Polsacie Sport.

zwycięstwo Turcji: 3,15_____________remis: 3,35_____________zwycięstwo Holandii: 2,15

O tej samej godzinie rozpocznie się mecz Walii z Izraelem. Jeśli Walijczycy wygrają, mogą już rezerwować bilety do Francji. Może się tak stać, gdyż to właśnie gospodarze są faworytami do zwycięstwa w tym meczu. Izrael to już od dawna nie piłkarscy kelnerzy, tylko naprawdę solidna reprezentacja, jednak wydaje się, że więcej piłkarskich argumentów znajduje się w tej chwili po stronie drużyny Garetha Bale’a i spółki. Czy faktycznie tak będzie i poprowadzi on reprezentację Walii do historycznego awansu na Mistrzostwa Europy? Czy może to jednak Eran Zahavi pokaże dziś swój Lwi pazur, i sprawi, że Izreal włączy się w walkę o bezpośredni awans? Na mecz Walii z Izraelem zapraszamy do Polsatu Sport News.

zwycięstwo Walii: 1,80______________remis: 3,40______________zwycięstwo Izraela: 4,35

Prowadzenie Chorwatów w swojej grupie mogłoby być wyższe, gdyby nie fakt, że odjęto im punkt zdobyty z Włochami. Liderów grupy we wrześniu czekają dwa trudne wyjazdy- do Azerbejdżanu i do Norwegii. Wydaje się, że najważniejszy dla losów tej grupy jest właśnie mecz w Oslo. Jeśli uda się pokonać Norwegów, zostaną upieczone dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli Chorwacja będzie już niemal pewna awansu na Euro bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych, a także spowoduje, że Norwegia niemal nie będzie miała szans już ich dogonić. W przypadku korzystnego rezultatu dla zespołu gospodarzy, walka o bezpośredni awans rozgorzeje na nowo. Spodziewamy się więc tutaj naprawdę dobrego spotkania. Z jakim finałem? Przekonamy się o tym już niebawem! Transmisja z pojedynku Norwegii z Chorwacją w Polsacie Sport Extra. Początek meczu również o godzinie 18:00.

zwycięstwo Norwegii: 2,85___________remis: 3,20___________zwycięstwo Chorwacji: 2,40

Jak więc widzicie- oferta Totolotka  na niedzielne mecze eliminacji Mistrzostw Europy prezentuje się naprawdę ciekawie. Jej całość możecie znaleźć w tym miejscu! Zapraszamy do typowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *