Mecze polskich klubów w Lidze Europy!

W czwartek swoje zmagania w Lidze Europejskiej zaczynają dwie nasze drużyny, a więc Lech Poznań i Legii Warszawa. Z jakimi rywalami zmierzą się więc dwie nasze eksportowe ekipy, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tych pojedynkach?

Jako pierwsi do boju wyjdą więc wicemistrzowie polski. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie duńskie Midtjylland. Legia Warszwa ma naprawdę kiepską passę w lidze. Nie wygrywa spotkań, strzela też mało bramek. Na szczęście w rozgrywkach Ligi Europejskiej było do tej pory całkiem nieźle. Czy Legioniści pokażą więc swoją ładniejszą twarz, właśnie tę z rozgrywek europejskich? Łatwo nie będzie, gdyż dzisiejsi przeciwny to lider ligi duńskiej, a więc porównywalnej lub nawet silniejszej od naszej Ekstraklasy. drużyna która w ośmiu kolejkach nie przegrała jeszcze meczu. Jak więc spiszą się dzisiaj w pojedynku z naszym zespołem eksportowym? Spotkanie Midtjylland z Legią Warszawa rozpocznie się o godzinie 19:00. Będzie ono transmitowane w Eurosporcie oraz w TVP2.

zwycięstwo Midtjylland: 2,30________remis: 3,10________zwycięstwo Legii Warszawa: 2,05

Następnie już o godzinie 21:05 zobaczymy w akcji zespół poznańskiego Lecha. Przeciwnikiem Kolejorza będzie portugalskie Belenenses. Zespół ten notuje bardzo kiepski start portugalskiej Superlidze. W czterech kolejkach Belenenses nie wygrało jeszcze meczu, i zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową. Zupełnie jak Lech, który w T-Mobile Ekstraklasie jest przedostatni, i przegrywa mecz za meczem. To wprost niepojęte, tym bardziej zważywszy na to, że to przecież mistrz Polski. Kto więc z tych dwóch słabo radzących sobie w swoich ligach zespołów, powetuje sobie to dobrym występem w Lidze Europy? Przekonamy się o tym już niebawem. Spotkanie Lecha Poznań z Belenenses będzie transmitowane w Canal+ Sport.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,90________remis: 3,25________zwycięstwo Belenenses: 4,10

Typujemy rezultaty spotkań polskich zespołów w Lidze Europy. Spotkania Lecha Poznań i Legii Warszawa, można typować już teraz w Totolotku. Czeka już ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *