Mecz: Górnik Łęczna – Wisła Kraków, w zakładach bukmacherskich!

Ósmą kolejkę naszej T-Mobile Ekstraklasy kończymy pojedynkiem Górnika Łęczna z Wisłą Kraków. Jak to spotkanie przedstawia się oczyma ekspertów Totolotka, i jaką ofertę bukmacherską na nie przygotowali?

W polskiej Ekstraklasie obok szczecinian, tylko Biała Gwiazda w siedmiu kolejkach nie poznała jeszcze smaku porażki. Przed przerwą na spotkania reprezentacyjne Wisła Kraków w ładnym stylu pokonała 4:2 Śląsk Wrocław. Czy sposób na pokonanie Krakowian znajdzie dziś Górnik Łęczna? Gospodarze nie prezentują się tak dobrze jak przy okazji rozpoczęcia Ekstraklasy. To przez cały czas solidny zespół, jednak wydaje się, że Górnik zatracił niektóre atuty, jakimi imponował jeszcze do niedawna, takie jak gra do końca, umiejętność odwrócenia wyniku, czy po prostu skuteczna gra. Nie oznacza to oczywiście, że Górnik w tym meczu skazany jest na porażkę. Wręcz przeciwnie- na pewno będzie walczył o zwycięstwo, a że Wisła tak samo, to mamy nadzieję zobaczyć dziś w Łęcznej naprawdę dobre widowisko, które w Totolotku można typować już teraz! Spotkanie Górnika Łęczna z Wisłą Kraków rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 2,80_______remis: 3,10_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,50

Typujemy spotkanie Górnika Łęczna z Wisłą Kraków razem wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.. Nasza oferta kursowa na ten mecz czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Komentarzy (12)

 1. Dariusz

  Górnik Łęczna – Wisła Kraków poniżej 1,5 gola kurs 3

  Sposziewam się wyrównanego i nudnego widowiska w, którym zadecyduje jeden gol. Nie podejmuje się wyrokować kto go strzeli. Wisła co prawda nie przegrała jeszcze meczu w tym sezonie, ale w dzisiejszym spotkaniu będzie osłabiona brakiem Pawła Brożka.

 2. Rafał

  Łęczna-Wisła typ 0:2 kurs 10,75. Pewne zwycięstwo Wisły

 3. Grażyna

  górnik-wisła typ: 1 – 2,80
  Po 6 meczach bez wygranej górnik będzie chciał odnieść w końcu zwycięstwo, tym bardziej że w poprzednim sezonie był zespołem swojego boiska gdzie pokonał m.in. legię, natomiast wisła nie wygrała na wyjeździe od ponad roku i tym razem będzie podobnie a wisła poniesie pierwszą porażkę w obecnym sezonie. Dlatego mój typ to zwycięstwo górnika

 4. PiotrT

  Górnik-Wisła Wisła wygra a Łęczna nie strzeli gola ( kurs 3,85) Wisła wygra pewnie mam dobrą obronę. I dlatego wygra do zera.

 5. grzegorz

  Górnik Łęczna-Wisła Kraków typ goście wygrają obie połowy tak kurs 7,41
  Ostatnie mecze Wisły pokazują poprawę jej gry, natomiast Górnik gra słabo, zaliczył regres formy, dla mnie zdecydowanym faworytem jest Wisła.
  Dlatego stawaiam ze Wisła wygra obie połowy.

 6. Mariola

  Gornik-wisla typ 2 kurs 2.50 (pewne zwyciestwo gosci wisla idzie na majstra)

 7. Michal

  Gornik-Wisla typ 1 kurs 2.80
  Gospodarz wygra po zacietym pojedynku

 8. Mieczysław

  Górnik Łęczna-Wisła-Wynik meczu/obie strzelą – gość/tak kurs-4,75

  Typuję pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Wisły w tym sezonie ,obie drużyny strzelą bramkę.Wisłą wchodzi w dobry rytm i powinna wygrać .

 9. Rafał

  Górnik Łęczna -Wisła,Wynik meczu/obie strzelą,gość/tak, kurs 4,75.Czas,aby Wisła wreszczie wygrała na wyjeździe.

 10. Helena

  Górnik Łęczna-Wisła-Wynik meczu/obie strzelą-remis/tak kurs 4,20

  Typuję remis bramkowy w meczu.Obie drużyny grają dobrze lecz Wisła na wyjazdach remisuje i przeważnie strzela bramki.Minimum po jednej bramce z każdej strony ale remis w meczu.

 11. Mirosław

  Górnik Łęczna -Wisła- dokłądny wynik 1:1 kurs 1-1 6,50

  Ze statystyk wynika z,że w tym meczu padnie remis a patrząc na ostatnie wyniki to dokładny wynik 1:1 ponieważ Wisłą na wyjazdach osiąga takie własnie rezultaty w meczach.Obie drużyny strzelą -bramkowy remis.

 12. Adrian

  GÓRNIK ŁĘCZNA – WISŁA KRAKÓW
  remis – kurs 3,10
  Przeglądając statystyki można zauważyć że wszystkie mecze rozegrane pomiędzy zespołami kończyły się albo remisem albo zwycięstwem wisły kraków, która grając z gónikiem w łęcznej tylko raz wygrała i 4 razy zremisowała.Ponadto należy zauważyć że wisła jeszcze w tym sezonie nie przegrała a na wyjazdach tylko jak narazie remisuje. Z kolei Górnik po dobrym początku zanotował 3 mecze bez zwycięstwa w ekstraklasie i chcieli by zapewne przełamać się. Jednak moim zdaniem wszystkie znaki na ziemi wskazują że w tym meczu padnie remis i statystyki i dotychczas rozegrane mecz w tegorocznych rozgrywkach. Dlatego też ja stawiam na remis w tym spotkaniu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *