Mecz: Atletico Madryt – FC Barcelona, w piłkarskich zakładach bukmacherskich!

Największym hitem sobotnich wśród spotkań piłkarskich w Europie jest bez wątpienia spotkanie w hiszpańskiej Primiera Division: Atletico Madryt – FC Barcelona. Jak ten pojedynek przedstawia się oczami ekspertów Totolotka?

Nie ma wątpliwości, że to dwie naprawdę klasowe drużyny. Hegemoni światowego futbolu, prawdziwe piłkarskie Himalaje. Jednak o ile Los Colchorenos zawdzięczają miejsce w którym obecnie się znajdują- swojej naprawdę ciężkiej pracy i niesamowitej woli walki, oraz niezwykłej charyzmie trenera Diego Simeone, o tyle FC Barcelona po prostu ma w swoich szeregach najlepszych piłkarzy na naszej planecie. Jednak ci zawodnicy wrócą na ligę w mniejszym lub większym stopniu zmęczeni zmaganiami reprezentacyjnymi, a wiadomo, że wtedy zawsze zaczyna się robić lekki problem. To zmartwienie dotyczy też oczywiście piłkarzy Atletico Madryt, jednak wydaje się, że będą oni przygotowani lepiej kondycyjnie od swojego dzisiejszego wielkiego rywala. Są zresztą zawsze, i jeśli pokonują największych, to właśnie wybieganiem i niesamowitą siłą fizyczną, której nieraz brakuje takiemu chucherku, jakim jest Neymar, czy Leo Messi. Nie brakuje jej za to Antoine Griezmannowi, Diego Godinowi czy Gabiemu.

Eksperci bukmacherscy są jednak przekonani, że mimo wszystko, to właśnie Blaugrana jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Czy właśnie tak będzie, i drużyna trenera Luisa Enriqe zdoła pokazać wyższość nad bandą Diego Simeone, i to właśnie zdołają wygrać w tym meczu? Jedno jest pewne- czeka nas widowisko najwyższych lotów, i to nie tylko na skalę Primirea Division, a całej światowej piłki nożnej. I tylko szkoda, że tego jakże interesującego meczu nie będzie można zobaczyć w Canal+ ani w żadnej polskiej stacji telewizyjnej…

Zwycięstwo Atletico Madryt: 3,20_______remis: 3,20_______zwycięstwo FC Barcelony: 2,20

Mecz Atletico z Barceloną rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:30. W Totolotku można go typować już teraz. Nasza aktualna oferta bukmacherska na to spotkanie czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *