I liga w zakładach bukmacherskich!

W piątek czekają nas trzy spotkania dziesiątej kolejki polskiej I ligi. Kto więc z kim zagra, i jak wspomniane mecze prezentują się pod kątem zakładów bukmacherskich?

Wszystkie piątkowe mecze rozpoczną się  o godzinie 18:00. Zaczynamy więc derbami Katowic, a więc meczem GKS-u Katowice z Rozwojem. Pojedynek ten będzie transmitowany w Polsacie Sport. To pierwsze takie derby od lat. Będą one jednak derbami miasta, które ma dwa kluby w strefie spadkowej… Rozwój jest beniaminkiem I ligi, i wygląda na to, że może się z nią pożegnać tak szybko, jak szybko zdołał do niej awansować. W chwili obecnej zamyka tabelę. Natomiast Gieksa to stary ligowy wyjadacz, zawsze uda mu jej zakotwiczyć gdzieś w środkowych rejonach tabeli. Jeśli ma tak być i w tym sezonie, potrzebne są kolejne zwycięstwa. Który więc zespół okaże się lepszy w Derbach Katowic i zakończy je wygraną?

zwycięstwo GKS-u Katowice: 1,80_____remis: 3,35_____zwycięstwo Rozwoju Katowice: 4,20

To nie tak miało być dla Olimpii Grudziądz. Zespół miał walczyć co najmniej o środek tabeli, a w klubie przebąkiwano nawet coś o miejscu w top 5. Rzeczywistość okazała się jednak brutalna, i Olimpia- przynamniej póki co- zajmuje miejsce w strefie spadkowej. W Grudziądzu mają nadzieję szybko się stamtąd wydobyć. Jeśli goście zagrają na swoim optymalnym  poziomie, są w stanie pokonać Zagłębie Sosnowiec. To gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym meczu, jednak przy odrobinie szczęścia i nieprzewidywalności wszystko może się zdarzyć. Jakim więc rezultatem zakończy się pojedynek Zagłębia Sosnowiec z Olimpią Grudziądz?

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,05___remis: 3,25___zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 3,30

Źle dzieje się również w Legnicy. Zespół naszpikowany byłymi reprezentantami Polski i nie tylko- po raz kolejny bardzo mocno zawodzi. Dość powiedzieć, że Miedź na osiem kolejek odniosła zaledwie trzy zwycięstwa, i tyleż samo razy przegrała. Ich dzisiejszy rywal- Pogoń Siedlce, jest pod tym względem jeszcze gorsza, jednak to beniaminek, i pewne rzeczy możemy mu wybaczyć. Czy więc zatem bardzo nierówna i chimeryczna drużyna jaką są Legniczanie, będzie potrafiła odnieść dziś swoje czwarte zwycięstwo w rozgrywkach Pierwszej ligi? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,65_______remis: 3,65_______zwycięstwo Pogoni Siedlce: 4,95

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań I ligi! Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *