I Liga w zakładach bukmacherskich

W piątek w polskiej I lidze czeka nas tylko jedno spotkanie, jednak z całą pewnością warto je typować. Chodzi o pojedynek Olimpii Grudziądz z Zawszą Bydgoszcz. Na co ciekawego możemy liczyć w tym meczu, jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie?

Spotkanie Olimpii Grudziądz z Zawiszą Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 18:00. Nie będzie ono niestety transmitowane w żadnym kanale Polsatu, jednak nie ma co się dziwić, gdyż w piątek będą królować mecze eliminacji Mistrzostw Europy. Według ekspertów bukmacherskich, aworytem do zwycięstwa w tym pojedynku jest Zawisza. Zawisza, który ostatnio spuścił jednak nieco z tonu. Goście tego spotkania zajmowali już pierwszą pozycję w I lidze, jednak w dwóch ostatnich meczach potrafili zdobyć tylko jeden punkt, co poskutkowało ich przesunięciem się w dół aż o osiem pozycji. Trzeba więc się spiąć i zacząć na nowo zdobywać punkty, by znów zacząć się liczyć w walce o awans do Ekstraklasy. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to jeden z faworytów w wyścigu po awans, jednak do tej pory nie potrafił potwierdzić tej opinii aż tak bardzo wyraźnie i zdecydowanie. Czy w meczu z dołującą Olimpią Grudziądz- Zawisza zdobędzie więc trzech komplet punktów i potwierdzi, że w dalszym ciągu interesuje go tylko ponowny awans w szeregi polskiej elity?

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 3,00____remis: 3,20____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,25

Typujemy mecz Olimpii Grudziądz z Zawiszą Bydgoszcz w Totolotku. Oferta bukmacherska na ten pojedynek, jak i na wszystkie inne najbliższe spotkania Pierwszej Ligi polskiej, czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *