Eliminacje Mistrzostw Europy w Totolotku

Nie zwalniamy z eliminacjami do Mistrzostw Europy. Już w sobotę czekają nas kolejne mecze eliminacyjne. Kto z kim w nich zagra i co do powiedzenia na temat tych spotkań mają eksperci Totolotka S.A.?

Spotkaniem dnia wydaje się pojedynek Rosji ze Szwecją. Z całą pewnością nie będzie się on toczył tylko i wyłącznie wokół Zlatana Ibrachimovicia, który- nawiasem mówiąc- już od jakiegoś czasu nie jest w swojej najwyższej formie. Sborna, chcąc awansować bez konieczności rozgrywania baraży, a wiadomo, że w nich może być różnie, absolutnie nie może przegrać tego meczu. Remis jako tako ich jeszcze urządza, porażka nie wchodzi w rachubę. Jak więc zaprezentuje się Rosja w debiucie trenera Leonida Słuckiego? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek meczu: Rosja – Szwecja, o godzinie 18:00. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Rosji: 2,05______________remis: 3,10______________zwycięstwo Szwecji: 3,70

Dwa pozostałe mecze rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszym z nich będzie starcie Szwajcarii ze Słowenią. Na jego transmisję zapraszamy do Polsatu Sport Extra. Jeśli drużynie gospodarzy uda się zwyciężyć, mogą już po woli zacząć rozglądać się za atrakcyjnym dla nich miejscem hotelowym we Francji, gdyż będą mieli wtedy aż sześć punktów przewagi nad trzecią właśnie Słoweiną, lub ewentualnie pięć nad Estonią, jeśli tej uda się dziś pokonać Litwę. Tak czy inaczej, to właśnie Szwajcaria jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu, i każda strata punktów przez nich będzie uznana jako spora niespodzianka. Czy według naszych szanownych typerów mamy szansę liczyć na właśnie taką niespodziankę?

zwycięstwo Szwajcarii: 1,50___________remis: 3,85___________zwycięstwo Słowenii: 6,50

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Hiszpanią a Słowacją, niespodziewanie zwyciężyli Ci drudzy, sprawiając tym samym, że sytuacja La Roja trochę się skomplikowała. W chwili obecnej wygląda ona tak, że właśnie te obie drużyny liderują swojej grupie eliminacyjnej do Euro 2015. Wydaje się, że goście nie mają większych szans w tym starciu. Czy rzeczywiście właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem.  Słowacja właściwie i tak zapewniła sobie już awans, więc ewentualna porażka wcale nie będzie dla niej aż taką ogromną tragedią. Aczkolwiek Słowacy na pewno nie przestraszą się aktualnych jeszcze Mistrzów Europy, i jeśli tylko nadarzy się okazja, zrobią wszystko by ją wykorzystać i spróbować zdobyć w tym meczu jakieś punkty. A więc na pewno czeka nas tutaj ciekawe widowisko! Na spotkanie Hiszpanii ze Słowacją zapraszamy Was do Polsatu Sport.

zwycięstwo Hiszpanii: 1,22___________remis: 5,25___________zwycięstwo Słowacji: 12,25

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji Mistrzostw Europy 2016. Oferta Totolotka na wszystkie z nich czeka już na Państwa. Można ją znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *