Eliminacje Euro 2016 z Totolotkiem!

Piątek z eliminacjami do Mistrzostw Europy zapowiada się naprawdę ciekawie. Czeka nas pojedynek reprezentacji Polski z Niemcami, ale nie tylko. Jakie więc jeszcze inne ciekawe mecze czekają nas w ten dzień?

Wygląda na to, że Grecja straciła już szanse na awans. Musiałby się stać prawdziwy cud, by gospodarzom tego meczu udało się wskoczyć choćby na trzecie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej. Cuda jednak mają to do siebie, że nie warto  na nie liczyć. Jednak już sama wygrana w pojedynczym spotkaniu? Dlaczego nie! Tym bardziej, że piłkarze reprezentacji Grecji są bardzo spragnieni zwycięstw. W meczu z Finlandią zrobią na pewno wszystko by spróbować je odnieść. Czy im się uda? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek tego meczu, jak i wszystkich pozostałych w naszej zapowiedzi o godzinie 20:45.

zwycięstwo Grecji: 1,75_____________remis: 3,15_____________zwycięstwo Finlandii: 5,25

W tej samej grupie Węgry zmierzą się z Rumunią. Reprezentacja która rozstrzygnie ten mecz na swoją korzyść, jedną nogą będzie już na francuskim Euro. Według ekspertów bukmacherskich, odrobinę większe szanse na wygraną mają goście, jednak może się to zmienić w każdej chwili. W chwili rozpoczęcia spotkania kursy na wygraną zarówno gospodarzy jak i gości mogą się zmienić delikatnie na korzyść tych pierwszych. A jak będzie na murawie? Na pewno ciekawie, więc typujemy!

zwycięstwo Węgrów: 2,80____________remis: 2,95____________zwycięstwo Rumunii: 2,65

Jeśli Dania pokona Albanię, przeskoczy Portugalię i usadowi się wygodnie na pierwszym miejscu z grupie I. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż Albańczycy prezentują się w tych eliminacjach naprawdę dobrze. Goście tego meczu w czterech spotkaniach nie doznali jeszcze porażki i z dorobkiem dziesięciu punktów przez cały czas liczą się w walce o awans nawet z pierwszego miejsca. Nie będzie to łatwe zadanie, ale przy obecnej formie tej reprezentacji, naprawdę wszystko jest możliwe. Czy także pokonanie Danii na jej terenie?

zwycięstwo Danii: 1,60______________remis: 3,55______________zwycięstwo Albanii: 5,50

To oczywiście nie wszystkie piątkowe spotkania eliminacyjne. Każde z nich można już typować w Totolotku. Sprawdź naszą ofertę bukmacherską na eliminacje Mistrzostw Europy 2016 już dziś! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *