Wtorkowe spotkania Ligi Mistrzów w Totolotku

Dziś w Lidze Mistrzów czas czwartej tury rewanżowych spotkań czwartej rundy. Przekonamy się, jakie kolejne pięć zespołów zapewni sobie awans do fazy grupowej. Wtorkowe mecze rewanżowe mają to do siebie, że tak naprawdę w każdym z nich może się zdarzyć jeszcze naprawdę wiele. Kto więc zamierzy się z sobą we wtorkowy wieczór, i  jakie zdanie na temat wszystkich tych pojedynków mają dla nas eksperci Totolotka?

Każde z pięciu spotkań rewanżowych czwartej rundy kwalifikacji Champions League, które zostanie rozegrane we wtorek, rozpocznie się o godzinie 20:45. Poniżej przedstawiamy każde z nich wraz z kursem na każdy z poszczególnych wyników, jakie można znaleźć w naszym serwisie. We wtorkowy wieczór zmierzą  się więc ze sobą:

Dinamo Zagrzeb – KS Skënderbeu Korcza

zwycięstwo Dinama Zagrzeb: 1,18__remis: 5,50__zwycięstwo KS Skënderbeu Korcza: 12,25

Szachtar Donieck – Rapid Wiedeń

zwycięstwo Szachtara Donieck: 1,60_____remis: 3,75_____zwycięstwo Rapidu Wiedeń: 4,65

Malmo FF – Celtic

zwycięstwo Malmo FF: 2,40____________remis: 3,25____________zwycięstwo Celtiku: 2,55

Monaco – Valencia

zwycięstwo Monaco: 2,15____________remis: 3,10____________zwycięstwo Valencii: 3,10

Maccabi Tel Aviv – FC Basel

zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 3,15________remis: 3,25________zwycięstwo FC Basel: 2,05

Tylko w meczu Monaco z Valencią różnica bramkowa miedzy rywalizującymi ze sobą drużynami jest większa niż jedna bramka. Bardzo wiele może się wydarzyć w pojedynku Malmo z Celtikiem oraz Maccabi z Basel. Faworytem do zwycięstwa i do awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów są w nich zespoły gości, ale zarówno drużyna ze Szwecji jak i zespół z Izraela udowodniły, że wcale nie wolno ich aż tak szybko skreślać. Oczekujemy więc naprawdę dobrych i zaciętych spotkań. Takiego raczej nie spodziewamy się w meczu Dinama Zagrzeb z Skënderbeu Korcza. Tu zdecydowanym faworytem są gospodarze, i każdy inny wynik niż ich wysokie zwycięstwo będzie naprawdę sporym zaskoczeniem.

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Mistrzów. Atrakcyjna oferta bukmacherska serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. czeka już na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *