Wtorkowe mecze eliminacji do Ligi Mistrzów w Totolotku

We wtorek czekają nas spotkania czwartej rudny eliminacji do Ligi Mistrzów. W ramach jej czeka nas dzisiaj pięć pojedynków. Każdy z nich będzie transmitowany w TV. Kto więc z kim zagra dzisiejszego wieczora, i jakie zadanie na temat tych starć mają eksperci Totolotka?

I tak rozpoczynamy już o godzinie 18:00, kiedy to spotkają się ze sobą mistrzowie Kazachstanu i Cypru. Będzie to stanowiło znakomity prolog do pozostałych spotkań. Poniżej prezentujemy wszystkie wtorkowe pary IV rundy Champions League wraz w godziną rozpoczęcia danego meczu oraz kursami jakie można znaleźć w Totolotku na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia. Dzisiejszego dnia zagrają więc ze sobą:

FC Astana – APOEL Nikozja (godzina 18:00)

zwycięstwo FC Astana: 2,10________remis: 2,90________zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 3,40

Manchester United – Club Brugge (20:45)

zwycięstwo Manchesteru United: 1,35_____remis: 4,45_____zwycięstwo Club Brugge: 7,50

Lazio Rzym – Bayer Leverkusen (20:45)

zwycięstwo Lazio Rzym: 2,65______remis: 3,05______zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 2,50

Sporting Lizbona – CSKA Moskwa (20:45)

zwycięstwo Sportingu Lizbona: 1,85_____remis: 3,20_____zwycięstwo CSKA Moskwa: 3,90

BATE Borysov – Partizan Belgrad (20:45)

zwycięstwo BATE Borysow: 2,05______remis: 2,95______zwycięstwo Partizana Belgrad: 3,50

I tak mecz FC Astany z AOPEL-em Nikozja będzie transmitowany w Canal+ Sport. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym meczu jest Astana, ale coś nam mówi, że nie wolno przekreślać szans Cypryjczyków. Nie należy ich przekreślać też w meczu Sportingu Lizbona z CSKA Moskwa (Canal+ Sport). Faworyta za to bardzo łatwo wskazać w spotkaniu Manchesteru United z Club Brugge (Canal+) oraz BATE Borysov z Partiznanem Belgrad (N-Sport+). Najciekawszym meczem powinien być za to pojedynek Lazio Rzym z Bayerem Leverkusen. Będzie go można obejrzeć w Canal+ Sport 2. Tutaj nie ma wyraźnego faworyta do wygranej. Każda z drużyn ma mniej więcej podobne szanse na sukces!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań kwalifikacyjnych do Champions League. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *