Typujemy Superpuchar Europy!

Dziś w meczu o  Superpuchar Europy zmierzą się z sobą triumfator Ligi Mistrzów- FC Barcelona, oraz zwycięzca Ligi Europejskiej, a więc Sevilla. Jak przedstawia się ten pojedynek pod kątem zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Barcelony z Sevillą zostanie rozegrane o godzinie 20:45. Będzie ono transmitowane w Canal+. UEFA promuje futbol gdzie tylko może, i zdecydowała się, by tegoroczny Superpuchar Europy rozegrać w Tibilisi. Wiadomo kto według serwisów bukmacherskich jest faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku. To oczywiście FC Barcelona. Wydaje się, że nie ma mocnych na obecną drużynę z Katalonii. Pamiętamy, że w zeszłym sezonie lidze Sevilla przegrywała już z Barceloną już 0:2, by doprowadzić do remisu, a mogła nawet rozstrzygnąć ten mecz na własną korzyść. Jednak była to raczej tylko chwilowa niedyspozycja Blaugrany niż pokaz jej aktualnych możliwości. Owszem, nie przekreślamy szans Sevilli, liczymy na kolejny naprawdę udany występ Grzegorza Krychowiaka, jednak piłeczka jest zdecydowanie po stronie Barcelony. Jeśli nominalni gospodarze tego meczu zagrają na swoim optymalnym poziomie, to Puchar po raz kolejny powędruje do gabloty mistrzów Hiszpanii. Sevilla na pewno nie godzi się z takim rozwiązaniem. Andaluzyjczycy na pewno będą walczyli o jak najlepszy rezultat, a więc czeka nas mecz co się zowie! Ze swej strony życzymy Wam naprawdę wielkich emocji piłkarskich w tym spotkaniu, no i oczywiście jeszcze większych wygranych bukmacherskich!

zwycięstwo FC Barcelony: 1,35___________remis: 5,00___________zwycięstwo Sevilli: 7,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania meczu o Superpuchar Europy. Nasza pełna oferta na pojedynek Barcelony z Sevillą czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *