Typujemy sobotnie mecze Premier League!

Ósmy sierpnia to bardzo ważna i długo wyczekiwana data przez sympatyków futbolu na całym świecie. Właśnie wtedy startuje nowy sezon angielskiej Premier League! Sądząc po zestawach par- ciekawie powinno być już od samego początku. Oto więc co czeka nas do typowania w angielskiej Ekstraklasie w sobotę!

Rozgrywki Premier League inaugurujemy tradycyjnie o godzinie 13:45, kiedy to zmierzą się ze sobą drużyny Manchesteru United i Tottenhamu. A więc hit już na początek! A jakie jeszcze mecze czekają nas w sobotę, i jakie zdanie na temat tych pojedynków mają eksperci Totolotka? Poniżej prezentujemy wszystkie sobotnie mecze, wraz z godziną rozpoczęcia, a także kursami na możliwe rozstrzygnięcia w nich, jakie można znaleźć w serwisie www.totolotek.pl . W sobotę w Premier Legaue zmierzą się więc ze sobą:

Manchester United – Tottenham (godzina 13:45)

zwycięstwo Manchesteru United: 1,60_____remis: 3,80_____zwycięstwo Tottenhamu: 5,00

Bournemouth – Aston Villa (16:00)

zwycięstwo Bournemouth: 1,95_________remis: 3,30_________zwycięstwo Aston Villi: 3,85

Everton – Watford (16:00)

zwycięstwo Evertonu: 1,65___________remis: 3,75___________zwycięstwo Watfordu: 4,90

Leicester – Sunderland (16:00)

zwycięstwo Leicesteru: 1,90_________remis: 3,30_________zwycięstwo Sunderlandu: 3,95

Norwich – Crystal Palace (16:00)

zwycięstwo Norwich: 2,45_________remis: 3,10_________zwycięstwo Crystal Palace: 2,85

Chelsea – Swansea (18:30)

zwycięstwo Chelsea: 1,35____________remis: 4,45____________zwycięstwo Swansea: 7,75

Mecz Manchesteru United z Tottenhamem zapowiada się naprawdę ciekawie. Czy solidnie wzmocnione Czerwone Diabły wrócą na mistrzowskie tory. Ewentualna wygrana z Kogutami na pewno dodała by im animuszu. Ciekawe też jak Bournemouth Artura Boruca zaprezentuje się w swoim debiucie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Aston Villa zazwyczaj na wyjazdach prezentuje się dość słabo, ale to właśnie goście mają o wiele więcej doświadczenia od swych rywali. O udanym starcie marzą też kibice Evertonu. Watford nie wydaje się zbyt poważną przeszkodą, ale pewna doza niepewności zawsze jest… Tak samo jak w pojedynku Chelsea ze Swanseą. Czy mistrzowie Anglii zaprezentują mistrzowską grę?

Zapraszamy do wspólnego typowania Premier League. Atrakcyjna oferta bukmacherska serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na pierwszą kolejkę ligi angielskiej czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *