Typujemy sobotnie mecze piłkarskie!

W sobotę w najsilniejszych ligach piłkarskiej Europy czeka nas sporo naprawdę interesujących spotkań piłkarskich. Postanowiliśmy wybrać dla Was kilka tych- naszym zdaniem- najciekawszych, i zaprezentować je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej!

Zaczynamy angielską Premier League i meczem Bournemouth z Leicesteru City. Tydzień temu gospodarze nie dość strzelili swoje pierwsze historyczne bramki w najwyższej klasie rozgrywkowej, wygrali pierwszy mecz na tym szczeblu, to jeszcze ich zawodnik zaliczył pierwszego hat-tricka w nowym sezonie Premier League. Osiągnięcia to nie byle jakie. W klubie zapanowała euforia. Czy popchnie ona zawodników Bournemouth do kolejnego sukcesu, tym razem na własnym boisku? Łatwo na pewno nie będzie, gdyż Lisy to w tej chwili wicelider tabeli, drużyna grająca naprawdę efektywnie i efektowanie. Czy zespół Artura Boruca będzie potrafił się im przeciwstawić? Przekonamy się o godzinie 16:00, kiedy to rozpocznie się ten niewątpliwie ciekawy pojedynek.

zwycięstwo Bournemouth: 2,10_______remis: 3,40_______zwycięstwo Leicesteru City: 3,25

Pozostajemy w lidze angielskiej, w której to już o godzinie 18:30 zapraszamy Was na spotkanie: Tottenham – Everton. Oba zespoły zaczęły sezon zupełnie różnie. Koguty nie potrafiły jeszcze odnieść zwycięstwa, natomiast Everton tam gdzie miał wygrać, to przegrał i na odwrót. Tottenham jest faworytem tego meczu, ale tak naprawdę nie wiadomo co z tego wyniknie. Na pewno dobre granie, i mamy nadzieję, że spora ilość bramek zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Dla kogo ten pojedynek okaże się zwycięski? Naprawdę bardzo trudno przewidzieć? Potencjał ofensywny obu zespołów jest naprawdę spory. Może więc sprawiedliwy remis? Będziemy mieli okazję przekonać się już wkrótce.

zwycięstwo Tottenhamu: 1,90__________remis: 3,45__________zwycięstwo Evertonu: 3,85

Teraz jeszcze francuska Ligue 1 i mecz Troyes z  Montpellier. Co ciekawego może być w spotkaniu dwóch prawie, że najsłabszych zespołów ligi? Naszym zdaniem może być, i to nawet bardzo ciekawego! Obydwa walczą o swoje pierwsze zwycięstwo, goście to nawet o swoją pierwszą bramkę w obecnym sezonie! To nieco zastanawiające, ponieważ potencjał ofensywny Montpellier wydaje się naprawdę spory. A  jednak zawodnicy tej drużyny nie potrafią go wykorzystać tak jak należy. Czy więc mecz osiemnastej z dwudziestą drużyną Ligue 1 dostarczy spodziewanych emocji? Liczymy na to, że tak!

zwycięstwo Troyes: 2,35___________remis: 3,05___________zwycięstwo Montpellier: 3,05

Zapraszamy do wspólnego typowania wyników spotkań lig europejskich. Atrakcyjna oferta serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na wszystkie sobotnie mecze czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *