Typujemy sobotnie mecze ligowe w Europie!

W piłkarskiej Europie naprawdę wiele interesujących spotkań. Postanowiliśmy wybrać dla Was te najciekawsze. Jakie zdanie na ich temat mają eksperci Totolotka i jakie kursy na poszczególne rezultaty w nich są dostępne w naszym serwisie?

Jeśli ktoś powinien mieć sześć punktów po dwóch pierwszych kolejkach Premier League, a ktoś jeden, to na pewno tym pierwszym zespołem na powinien być Leicester a drugim Tottenham. Powinno być raczej na odwrót. W tym przypadku jednak logika po raz kolejny zakpiła w futbolu i jest zupełnie na odwrót. Jeśli Koguty zaraz nie wezmą się w garść, obecny sezon może się dla nich okazać stracony już na starcie. By tak nie było, trzeba koniecznie pokonać dziś Lester na wyjeździe. Czy to możliwe? Na pewno tak, jednak z całą pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Napompowani gospodarze nie przestraszą się Tottenhamu, zamiast tego skoczą im  do gardeł. Która  więc drużyna będzie potrafiła rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść? Mecz: Leicester City – Tottenham, będzie transmitowany w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 16:00.   

zwycięstwo Leicesteru City: 2,55_______remis: 3,30_______zwycięstwo Tottenhamu: 2,60

Zostajemy w Premier League, gdzie o  tej samej godzinie zmierzą się ze sobą West Ham i Bournemouth. Dla gospodarzy nasuwa się pewnie- jeśli nie dziś (odniosą zwycięstwo) z Bournemouth, to z kim i  kiedy? Drużyna naszego Artura Boruca nie gra źle, jednak odnoisła dotychczas dwie porażki, i nie zdobyła bramki. West Ham natomiast już dostatecznie nadszarpnął zaufanie swoich kibiców. Jeśli nie uda mu się dziś pokonać Bournemouth, będzie to dla niego prawdziwa tragedia. Czy więc dzisiaj na Upton Park mamy prawo być świadkiem niespodzianki, za jaką była by uznana strata punktów przez gospodarzy, lub wręcz sensacji, czyli porażki Młotów? Przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo West Hamu: 2,25________remis: 3,35________zwycięstwo Bournemouth: 2,95

Sezon włoskiej Serie A rozpoczynamy meczem Hellasu Werona z AS Romą. Rozpocznie się on o godzinie 18:00. Wicemistrzowie Włoch są po prawdziwej rewolucji kadrowej. Drużynę wzmocnili tacy zawodnicy jak Edin Dzeko, Mohamed Salach, czy wreszcie nasz Wojciech Szczęsny. Wygląda więc na to, że Roma ma chrapkę na zdetronizowanie Juventusu. Czy uda się jej ta sztuka? W zeszłym sezonie Serie A drużyna z wiecznego miasta wystartowała jak burza, wyhamowując dopiero po kilkunastu kolejkach. Czy w tym będzie podobnie? Wydaje się, że Hellas nie ma zbytnio argumentów piłkarskich by móc się przeciwstawić jej naprawdę dużej sile. Czy rzeczywiście tak będzie? A może to dopiero pierwsze spotkanie sezonu i właśnie dlatego mamy w nim prawo oczekiwać niespodzianki?

zwycięstwo Hellasu Werona: 4,90_________remis: 3,70_________zwycięstwo AS Roma: 1,65

I na koniec jeszcze Ligue 1, a w niej pojedynek Tuluzy z Monaco. Drużyna gospodarzy już dawno przestała być dosyć znaczącą siłą francuskiego futbolu, a stała się zespołem zupełnie nijakim. Zupełnie inaczej niż AS Monaco, które zaznało nawet goryczy degradacji do Ligue 2, jednak zdołało szybko wrócić i w chwili obecnej to właśnie oni są drugą albo trzecią- zależy jak liczyć pozycję Lyonu- siłą ligowego futbolu we Francji. W tym meczu na korzyść Tuluzy będzie działał jednak fakt, że goście są świeżo po starciu z Valencią w Lidze Mistrzów. Mecz ten zakończył się porażką, jednak wynik 1:3, daje im jeszcze cień nadziei w rewanżu. By jednak mieć się jeszcze o co bić, trzeba nieco przyoszczędzić siły swych najlepszych zawodników, a jeśli tak, to Monaco może wystawić dziś nieco rezerwowy skład. Czy więc Tuluza będzie potrafiła wykorzystać ten fakt i zdoła dziś zapunktować?

zwycięstwo Tuluzy: 2,95_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Monaco 2,40

Przedstawiliśmy Wam cztery spotkania wraz z kursami, jednak jest ich dużo dużo więcej do typowania. Typujemy je wszystkie w Totolotku. Nasza pełna oferta czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *