Typujemy Puchar Polski!

Dzisiaj kolejne spotkania fazy 1/16 piłkarskiego Pucharu Polski. Będziemy mieli okazję podziwiać w nich między innymi obrońcę tego trofeum, a więc zespół Legi Warszawa. A jakie jeszcze inne ciekawe mecze czekają nas dzisiejszego dnia?

Lechia Gdańsk bardzo słabo rozpoczęła rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy. W czterech spotkaniach Lechiści zdobyli zaledwie dwa punkty. Czy w Pucharze Polski pójdzie im lepiej i zdołają odnieść zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z Puszczą Niepołomice, które zapewni im awans do kolejnej rundy? A może kryzys zespołu z Gdańska będzie trwał dalej? Przekonamy się o tym już niebawem. Gospodarze, to na pewno nie piłkarskie ogórki, ale to jednak Lechia Gdańsk naszpikowana gwiazdami, przynamniej jeśli chodzi o skalę Polski- jest faworytem tej rywalizacji. Rozpoczęcie meczu Puszczy Niepołomice  z Lechią Gdańsk zaplanowano na godzinę 17:00.

zwycięstwo Puszczy Niepołomice: 5,00____remis: 3,60____zwycięstwo Lechii Gdańsk: 1,55

Ciekawie zapowiada się również pojedynek Jagielloni Białystok z Pogonią Szczecin. Ogromna Szkoda, że jedna z tych drużyn będzie musiała się pożegnać z rozgrywkami o Puchar Polski już w 1/16. Na faworyta meczu wyrasta oczywiście Jaga, ale przypomnijmy, że Portowcy w rozgrywkach Ekstraklasy poczynają sobie naprawdę dobrze. Czy mają więc prawo myśleć o wyeliminowaniu Jagielloni, i to na jej własnym stadionie? Przekonamy się o tym już niebawem. Początek meczu: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, o godzinie 17:30. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,30____remis: 3,10____zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,80

Hitem dzisiejszych meczów w Pucharze Polski będzie spotkanie Górnika Łęczna z Legią Warszawa. Kiedy niedawno te zespoły spotkały się w Ekstraklasie, Legia zwyciężyła pewnie 2:0. Okazja do rewanżu dla Łęcznian nadarza się bardzo szybko. Jednak czy rozpędzoną Legię nawet w odrobinę rezerwowym składzie będzie można tak łatwo pokonać? Na pewno nie, tym bardziej dlatego, że Legioniści z pewnością myślą o obronie tytułu. Początek meczu Górnika z Legią o godzinie 20:45. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,80______remis: 3,25______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,85

Zapraszamy do wspólnego typowania rozgrywek o Puchar Polski. Pełna oferta bukmacherska serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A. na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *