Typujemy mecze polskich klubów w Lidze Europy!

Cztery zespoły z Polski wystartowały w tym sezonie europejskich pucharów. Na chwilę obecną ostały się jeszcze dwa. Mowa oczywiście o drużynach Legii Warszawa i Lecha Poznań, które rozegrają w czwartek swoje pierwsze spotkania o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Kogo mają za przeciwników, i jak prezentują się czekające nas pojedynki pod kątem zakładów bukmacherskich?

I tak o godzinie 19:00 zapraszamy mecz Zorii Ługańsk z Legią Warszawa. Będzie on transmitowany w TVP Sport oraz w TVP 2. Zoria Ługańsk nie zwalnia tempa w lidze ukraińskiej. Po wygranej z Olimpikiem Donieck, najbliższy rywal Legii w Lidze Europy zdołał pokonać na wyjeździe z Czarnomorcem Odessa, a więc z naprawdę solidną drużyną. Losy spotkania rozstrzygnęły się zaraz po zmianie stron. Czy teraz będzie podobnie i gospodarze zechcą ukłuć w drugiej połowie tego meczu? Legia Warszawa ma oczywiście zupełnie inne plany. Czy wicemistrz Polski wywiezie z Ukrainy korzystny wynik?

zwycięstwo Zorii Ługańsk: 2,40_______remis: 3,00_______zwycięstwo Legii Warszawa: 2,75

Już o godzinie 21:00 rozpocznie się mecz Lecha Poznań z Videotonem. Źle się dzieje w ekipie przeciwników Kolejorza. Dyrektor klubu, Burcsa Gyozo, podał się do dymisji. Została ona przyjęta. Niewykluczone, że z klubem pożegna się też trener i kilku innych członków sztabu szkoleniowego. Czy szykuje się więc łatwe zwycięstwo Lecha Poznań? Teoretycznie tak, jednak nie można zapomnieć, że nasz zespół również nie prezentuje teraz jakiejś nader olśniewającej formy. W ekipie mistrza Polski wszyscy starają się zachować spokój, jednak czy Maciej Skorża będzie potrafił skutecznie zapanować nad tym poznańskim chaosem, z jakim w ostatnim czasie mamy do czynienia? Na spotkanie: Lech Poznań – Videoton, będzie transmitowany również w TVP Sport oraz w TVP 2.

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,40_________remis: 4,00_________zwycięstwo Videotonu: 7,00

Zapraszamy do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskich klubów w Lidze Europejskiej. Naszą aktualną ofertę bukmacherską na wspomniane mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *