Typujemy mecz: Zagłębie Sosnowiec – Wisła Płock

Dzisiejszy pojedynek Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Płock kończy zmagania pierwszej kolejki w I lidze. Jakie zdanie o tym spotkaniu mają eksperci Totolotka, i jak przedstawia się on pod kątem zakładów bukmacherskich?

Mecz Zagłębia Sosnowiec z Wisłą Płock rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Faworytem do wygranej są w nim Nafciarze, i nic w tym dziwnego. Inauguracja I ligi nie jest dobra dla gospodarzy. Wśród zespołów pełniących tę rolę udało się zwyciężyć tylko GKS-owi Katowice. W pozostałych siedmiu meczach wygrana przypadła w udziale gościom, ewentualnie padł co najwyżej remis. Nie będzie niespodzianką, jeśli i tym razem będzie tak samo. Wisła Płock jest typowana przez większość ekspertów bukmacherskich na zespół, który będzie walczył o awans do Ekstraklasy, a jeśli tak, to z drużynami klasy Zagłębia Sosnowiec trzeba po prostu wygrywać. Nie powinno to być szczególnie trudne, tym bardziej zważywszy na fakt, że w poprzednim sezonie Wisła Płock do spółki z Zagłębiem Lubin była najlepszym zespołem jeśli chodzi o grę na wyjazdach. Gdyby nie te nieszczęsne mecze u siebie, pewnie szykowała by się teraz do trzeciej kolejki Ekstraklasy… A tak, trzeba na nowo o nią walczyć. Pierwszy mecz warto więc zacząć od zwycięstwa. Czy właśnie tak będzie? A może to jednak Zagłębie Sosnowiec zainkasuje dziś trzy punkty, lub mecz zakończy się remisem?

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,95______remis: 3,10______zwycięstwo Wisły Płock: 2,30

Zapraszamy do wspólnego typowania I ligi! Atrakcyjna oferta bukmacherska serwisu Totolotek S.A. na Pierwszą ligę jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Kliknij i przekonaj się sam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *