Start Ligue 1!

W najbliższy weekend startuje- jako pierwsza z najsilniejszych lig w Europie- francuska Ligue 1. Kto z kim zagra na inauguracje sezonu, i kto według Totolotka ma największe szanse na mistrzostwo Francji?

Jeśli chodzi o zdobywcę mistrzostwa, to według naszych ekspertów, największe szanse na  to ma oczywiście PSG. Kurs na zwycięstwo Paryżan to 1,15. Takie same, ale zdecydowanie mniejsze szanse na tytuł przyznajemy drużynom AS Monaco i Olympique Lyonu. Ich szanse wyceniliśmy na 9,00. Warto wspomnieć jeszcze o wartości kursowej na to, że mistrzem Francji zostanie Olympique Marsylia (15,00) i Saint Etienne (30,00). Reszta ekip ma to znikome szanse. A może jednak będziemy świadkami sensacji, i w sezonie 2015/16 ligę zdominuje jakaś zupełnie nieoczekiwana drużyna?

Natomiast w kwestii miejsc 1-3, jest już większa loteria. Kurs na to, że PSG znajdzie się w pierwszej trójce to 1,01, a więc raczej bez większego zaskoczenia. Jednak dalej już zaczyna się zabawa! I tak będą się liczyły oczywiście Monaco (1,90) i Lyon (2,00), a także Marsylia (3,50), czy Saint Etienne (4,50). Na kogo zdecydują się postawić nasi gracze?

Sezon Ligue 1 rozpoczyna starcie Lille z PSG. Tutaj sprawa niby jest prosta, ale inauguracje zawsze bywają przewrotne. Może jednak PSG nie jest jeszcze w najwyżej formie? Może gracze tego zespołu zechcą się jeszcze nieco oszczędzać, dzięki czemu otworzy się szansa dla słynącej naprawdę z dobrej defensywy Lille? A może jednak Zlatan i spółka rozpoczną sezon nad Sekwaną z naprawdę grubej rury? Gradu bramek w tym meczu na pewno nie przewidujemy, ale to raczej wiadome. PSG na wyjazdach zwykle nie lubi się zbytnio przemęczać. Która drużyna rozstrzygnie więc ten pojedynek na swoją korzyść? Spotkanie Lille z PSS rozpocznie się o godzinie 20:30.

zwycięstwo Lille: 5,00_______________remis: 3,45_______________zwycięstwo PSG: 1,70

Zapraszamy do typowania rezultatów spotkań francuskiej Ligue 1. Całą ofertę bukmacherską serwisu bukmacherskiego Totolotek na całą pierwszą kolejkę można już znaleźć w tym miejscu. Oferta na zakłady sezonowe Ligue 1 czeka już natomiast tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *