Środowe spotkania Ligi Mistrzów w Totolotku!

Dziś poznamy już ostatnie pięć drużyn które uzupełnią elitarną stawę trzydziestu dwóch ekip, które zagrają w fazie grupowej Champions League. Wydaje się, że tylko w jednej rywalizacji wszystko już raczej jasne. W pozostałych czterech spodziewamy się naprawdę sporych emocji do samego końca. Jak więc prezentują się wszystkie pary środowych rywalizacji pod kątem zakładów bukmacherskich?

Wszystkie dzisiejsze mecze zostaną rozegrane o godzinie 20:45. Jak zwykle przy takiej okazji prezentujemy każdą z nich, wraz z kursami na poszczególne rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie. Dzisiejszego wieczoru zmierzą się więc ze sobą:

Partizan Belgrad – BATE Borysov

zwycięstwo Partizana Belgrad: 2,00______remis: 3,15______zwycięstwo BATE Borysov: 3,80

Bayer Leverkusen – Lazio Rzym

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,60______remis: 3,90______zwycięstwo Lazio Rzym: 5,25

APOEL Nikozja – FC Astana

zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 1,95________remis: 3,05________zwycięstwo FC Astana: 4,10

Club Brugge – Manchester United

zwycięstwo Club Brugge: 3,95_____remis: 3,50_____zwycięstwo Manchesteru United: 1,85

CSKA Moskwa – Sporting Lizbona

zwycięstwo CSKA Moskwa: 2,10_____remis: 3,40_____zwycięstwo Sportingu Lizbona: 3,25

Wydaje się, że awans ma zapewniony jedynie Manchester United. A może jednak Club Brugge zdoła się wznieść na wyżyny swoich umiejętności, i pokona Czerwone Diabły co najmniej dwoma bramkami? W pozostałych spotkaniach droga do awansu wydaje się kwestią otwartą. Najciekawiej powinno być w Leverkusen, gdzie Bayer zmierzy się z Lazio Rzym. Goście będą bronili jednobramkowej zaliczki z Rzymu. Takie samo zdanie czeka BATE w wyjazdowym meczu z Partizanem oraz Astanę z ALOEL-em. Ciekawie powinno być też w Moskwie, gdzie CSKA do awansu (a nie tylko do dogrywki jak w trzech wcześniej wspomnianych meczach) wystarczy tylko bramka. Czy uda się ją strzelić i wyrzucić z Ligi Mistrzów ekipę Sporingu Lizbona?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich typerów do wspólnego typowania rezultatów spotkań czwartej rewanżowej rundy eliminacji Champions League! Ciekawych starć z pewnością nie zabraknie. Można je wszystkie typować już teraz w tym miejscu! Kliknij i przekonaj się!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *