Środowe mecze Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich

Środowe spotkania Champions League prezentują się naprawdę ciekawie. Nie zabraknie w nich zarówno dużego hitu, jak i pojedynków z udziałem naprawdę  uznanych europejskich marek. Jakie więc spotkania czekają nas dzisiaj, i jakie zdanie na ich temat mają dla nas eksperci Totolotka?

Wszystkie dzisiejsze mecze czwartej rudny eliminacji do Ligi Mistrzów rozpoczną się o godzinie 20:45. Poniżej prezentujemy wszystkie środowe pary wraz z kursami na poszczególne rezultaty w nich, jakie można znaleźć w naszym serwisie. Dzisiejszego wieczoru zmierzą się więc ze sobą:

Celtic – Malmo FF

zwycięstwo Cetliku: 1,60____________remis: 3,50____________zwycięstwo Malmo FF: 5,00

FC Basel – Maccabi Tel Aviv

zwycięstwo FC Basel: 1,45________remis: 4,00________zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 6,00

Valencia – AS Monaco

zwycięstwo Valencii: 1,75___________remis: 3,25___________zwycięstwo AS Monaco: 4,40

Skënderbeu Korcza – Dinamo Zagrzeb

zwycięstwo Skënderbeu Korcza: 3,85____remis: 3,15____zwycięstwo Dinama Zagrzeb: 1,85

Rapid Wiedeń – Szachtar Donieck

zwycięstwo Rapidu Wiedeń: 2,90_____remis: 3,15_____zwycięstwo Szachara Donieck: 2,25

Najciekawiej powinno być w pojedynku Valencii z Monaco. Spotkanie to będzie transmitowane w Canal+. Oprócz tego w Canal+ Sport będzie można zobaczyć starcie Celtiku z Malmo, a w Canal+ Sport 2 mecz FC Basel z Maccabi. Natomiast w N-Sport+ czeka nas transmisja ze spotkania Rapidu z Szachtarem. Które drużyny odniosą zwycięstwa i przybliżą się dzięki nim do fazy grupowej Ligi Mistrzów? Przekonamy się o tym już niebawem!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Mistrzów. Naszą ofertę na te rozgrywki już teraz można znaleźć tutaj! Zapraszamy do skorzystania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *