Środowe mecze kwalifikacji do Ligi Mistrzów w Totolotku!

Dzisiejszego dnia w eliminacjach do Champions League zagrają ze sobą oczywiście nie tylko FC Basel i Lech Poznań. Jakie więc ciekawe spotkania czekają nas jeszcze tej środy?

O godzinie 18:45 zagrają ze sobą Sparta Praga i CSKA Moskwa. Po pierwszym meczu w Rosji, który zakończył się dość nieoczekiwanym rezultatem bo tylko remisem (2:2), eksperci bukmacherscy większe szanse na awans przyznają Sparcie. W Totolotku jest podobnie. Nie zapominajmy jednak, że to CSKA jest etatowym uczestnikiem Champions League. Sparta na razie próbuje uczyć się na nowo wielkiej piłki, i póki co idzie jej to tak sobie. Może jednak w tym roku doczeka się przełomu, i doszusuje do Victorii Pilzno, i też uda się jej zagrać w fazie grupowej Ligi Mistrzów? Łatwo nie będzie, wszakże CSKA Moskwa to naprawdę mocna drużyna. Czekamy więc na naprawdę dobre widowisko na Letnej!

zwycięstwo Sparty Praga: 2,55________remis: 3,15________zwycięstwo CSKA Moskwa: 2,50

Ciekawie zapowiada się również mecz Club Brugge z Panathinaikosem Ateny. Rozpocznie się on godzinie 20:30.  Przed rewanżem w nieco lepszej sytuacji są Koniczynki, ale wynik z Aten (2:1 dla Panathinaikosu) nie jest jednak aż tak znacząc, by jednoznacznie móc stwierdzić, że klub z Grecji może być już na sto procent pewnym awansu Jedna bramka dla Brugii może wywrócić tę rywalizację do góry nogami. A to, że bramki będą tu padały- i to najpewniej z obu stron- jest więcej niż pewne! Club Brugge nie potrafi grać defensywnie. A Panata po stracie gola będzie musiała się odkryć. I tylko szkoda, że jedna z tych drużyn będzie musiała pożegnać się z rozgrywkami Ligi Mistrzów…

zwycięstwo Club Brugge: 1,85_____remis: 3,35_____zwycięstwo Panathinaikosu Ateny: 3,75

Zdecydowanie najciekawiej powinno być jednak podczas meczu Szachtara Donieck z Fenerbahce. Najciekawiej szczególnie, że w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. W rewanżu już nie może być takiego wyniku. Jakieś bramki muszą paść. Fenerbahce ma kim straszyć w przodach, bo jest przecież chociażby Nani i van Persie. Jednak to samo można powiedzieć o drużynie z Doniecka, w szeregach której występuje też kilkunastu zawodników bardzo dużej, jeśli nie światowej klasy. Pierwszy mecz w wykonaniu tych zespołów był raczej kitem. Czy drugi okaże się prawdziwym hitem, jak jest wszędzie lansowany przez światowe media? Przekonamy się już niebawem! Początek meczu: Szachatar Donieck – Fenerbahce, zaplanowano na godzinę 20:45.

zwycięstwo Szachatara Donieck: 1,70______remis: 3,35______zwycięstwo Fenerbahce: 4,40

Typujemy środowe mecze kwalifikacji Ligi Mistrzów wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Wszystkie środowe mecze Champions League można już typować w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *