Poniedziałkowe mecze ligowe w Totolotku

Najsilniejsze ligi Europy mają jeszcze wakacje, jednak w innych krajach ciekawych spotkań nie brakuje. Jakie więc naszym zdaniem najbardziej interesujące mecze do typowania czekają nas w poniedziałek?

I tak interesująco powinno być dzisiaj w Moskwie podczas pojedynku Spartaka z Rubinem Kazań. Zarówno jedni jak i drudzy mierzą w tym sezonie w jak najwyższe lokaty w rosyjskiej Premier Lidze. Jak na razie lepiej ta sztuka wiedzie się Spartakowi, który po dwóch kolejkach ma w dorobku cztery oczka. Rubin jest natomiast po dwóch porażkach, co zupełnie nie przystoi tej drużynie. Dziś na pewno będzie chciał zdobyć wreszcie swoje pierwszej ligowe punkty. Czy mu się to powiedzie? Początek meczu: Spratak Moskwa – Rubin Kazań, zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Spartaka Moskwa: 1,70______remis: 3,45______zwycięstwo Rubina Kazań: 4,40

Już o godzinie 20:00 w rumuńskiej BergenbierlidzeDinamo Bukareszt zmierzy się ACS Poli Timisoarą. Według ekspertów bukmacherskich, faworytami do zwycięstwa jest oczywiście drużyna gospodarzy, jednak Ekstraklasa Rumunii, zupełnie jak nasza polska- jest bardzo nieprzewidywalna. Już nie raz zdarzało się, że murowany faworyt przegrywał ze znacznie niżej notowanym rywalem. Czy więc Dinamo podjedzie jednak poważnie do tej sprawy i zdoła pokonać drużynę z Timisoary? Statystyki zdają się potwierdzać, że tak. A jakiego zdania są nasi typerzy, jaki  wynik  obstawiają w tym meczu?

zwycięstwo Dinama Bukareszt: 2,05____remis: 3,05____zwycięstwo ACS Poli Timisoara: 3,35

I jeszcze niemiecka II Bundesliga, gdzie na zakończenie drugiej serii spotkań drużyna Red Bull Leipzig zagra z Greuther Fürth. Zarówno jedni i drudzy wygrali swe mecze w pierwszej kolejce, ale to gospodarze typowani są przez bukmacherów jako kandydaci do awansu do Bundesligi, a więc i do zwycięstwa nad przeciętną tak naprawdę ekipą Greuther Fürth. Czy rzeczywiście tak będzie? Początek meczu w Lipsku o godzinie 20:15. Spotkanie to będzie transmitowane w Eurosport 2.

zwycięstwo RB Leipzig: 1,65________remis: 3,55________zwycięstwo Greuther Fürth: 4,80

Typujemy poniedziałkowe mecze piłkarskie razem z serwisem Totolotek S.A. Nasza oferta bukmacherska na wszystkie spotkania w ten dzień jest już dostępna do typowania w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *