Piłkarski piątek w Totolotku

W piątek w najsilniejszych ligach Europy czekają nas trzy mecze. Co na ich temat mają nam do powiedzenia Eksperci Totolotka, i jakie kursy przygotowali na poszczególne rozstrzygnięcia w każdym z nich?

PSG w swoim stylu rozpoczął rozgrywki Ligue 1. W swoim to znaczy bez szaleństw, mimo ogromnego potencjału piłkarskiego gra przede wszystkim na zero z tyłu. A z przodu zawsze coś uda się strzelić. Tak było zarówno z Lille jak i z Ajaccio, którymi wygrało się przede wszystkim żelazną defensywą i nie poczynaniami ofensywnymi. Z Montpellierem ma być podobnie. To znaczy nie oczekujemy gradu bramek, a właśnie spokojnego 1, lub 2:0 w wykonaniu gości. Śmieciarze na pewno nie zgadzają się z powyższą tezą, i będą się starali zrobić wszystko by jej zaprzeczyć, jednak na chwilę obecną pokonanie PSG w Ligue 1 wydaje się zadaniem wręcz niemożliwym do wykoniania. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się  o tym już niebawem! Początek spotkania: Montpellier – PSG, o godzinie 20:30.

zwycięstwo Montpellier: 7,00____________remis: 4,00____________zwycięstwo PSG: 1,45

W pierwszej kolejce niemieckiej Bundesligi, Werder Brema przegrał u siebie z Schakle i to aż 0:3. Natomiast Herta pokonała Augsburg, dzięki czemu na razie zajmuje miejsce w górniej połowie tabeli. Sytuacja ta jednak pewnie szybko ulegnie zmianie. Bremeńczycy to solidna drużyna, co będą starali się dziś udowodnić. Według bukmacherów to właśnie Herta jest faworytem do zwycięstwa w tym meczu, jednak goście na pewno nie odpuszczą, dzięki czemu czeka nas- mamy nadzieję- naprawdę dobre widowisko. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie ono transmitowane w Eurosport 2.

zwycięstwo Herty Berlin: 2,00_______remis: 3,35_______zwycięstwo Werderu Brema: 3,55

Teraz tak długo wyczekiwana liga hiszpańska! Spotkanie: Sezon Primiera Division inauguruje spotkanie: Malaga – Sevilla. Dwie drużyny z górnej połówki tabeli, by nie powiedzieć- z ligowego topu, czego więc chcieć więcej? Transmisji w TV, której jednak nie będzie, ale my nie o tym. Sevilla ma naprawdę mocną kadrę. W tym sezonie będzie celowała w Champions League dzięki wysokiemu miejscu w tabeli Primiera Division. Musi więc zająć co najmniej czwartą lokatę. To na pewno możliwe, jednak aby tak było, już od początku trzeba zacząć rozgrywki od zwycięstw. Malaga nie wydaje się łatwym przeciwnikiem, jednak przy wykazaniu odpowiedniej walki  i poziomu zaangażowania jest to drużyna jak najbardziej do pokonania. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już o godzinie 20:30, kiedy to rozpocznie się ten pojedynek.

zwycięstwo Malagi: 3,10_____________remis: 3,25_____________zwycięstwo Sevilli: 2,20

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów meczów piątkach pojedynków piłkarskich. Wszystkie one czekają już na Ciebie w Totolotku w tym miejscu. Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *