Pierwsza Liga w zakładach bukmacherskich

W rozgrywkach I Ligi polskiej dziś tylko dwa mecze. Zagrają w nich jednak niemal sami faworyci do awansu do Ekstraklasy, więc powinno być naprawdę ciekawie. Co do więc do powiedzenia na temat dzisiejszych spotkań mają nam eksperci Totolotka?

Miedź Legnica rozpocznie swoją rywalizację z Wisłą Płock o godzinie 17:30. Mecz ten będzie transmitowany w Polsacie Sport. Obie ekipy zapowiadały przed sezonem, że będą walczyły o Ekstraklasę. Obu idzie to na razie jak po grudzie. Miedź mimo naprawdę bardzo mocnego składu zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, zaledwie z dwoma zdobytymi punktami w czterech meczach. Niewiele lepiej jest w Płocku, bo też zaledwie czternasta pozycja tego klubu w tabeli I Ligi jest po prostu wstydem. Obie drużyny będą dziś chciały koniecznie zwyciężyć i poprawić swoje lokaty które zajmują. Komu się to uda? Faworytem według bukmacherów jest Miedź, ale nie zapominajmy, że Nafciarzom idą jednak lepiej mecze wyjazdowe. Czy i tym razem będzie również tak samo i Wisła wróci do Płocka bogatsza o komplet trzech punktów? Przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,10________remis: 3,10________zwycięstwo Wisły Płock: 3,40

GKS Katowice też miał walczyć o awans do Ekstraklasy. Tymczasem dwie porażki w czterech meczach, w tym jedna z beniaminkiem I Ligi nie świadczą najlepiej o tej drużynie. Gieksa ma potencjał, którego nie potrafi wykorzystać i to już od kilku ładnych sezonów. Pogoń Siedlce również jest beniaminkiem. W teorii GKS powinien rozprawić się z nią absolutnie bezproblemowo. Piłka nożna lubi jednak zaskakiwać, dlatego nie zdziwimy się zbytnio, jeśli jakieś punkty zostaną dziś w Siedlcach. Wcale tak nie musi być, Nie mniej jednak liczymy tu na naprawdę dobry mecz z co najmniej kilkoma bramkami z obu stron. A kto odniesie w nim zwycięstwo? Jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego spotkania umieścili na swym kuponie bukmacherskim w Totolotku?

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 3,65______remis: 3,20______zwycięstwo GKS-u Katowice: 2,00

Typujemy rozgrywki I ligi wspólnie z Totolotkiem! Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą bukmacherską na te rozgrywki. Jest już ona do Państwa dyspozycji, i czeka tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *