Piątkowe mecze Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich

W polskiej Ekstraklasie czekają nas dziś dwa mecze. Każde z nich można typować już w Totolotku. Kto zmierzy się ze sobą w piątek, i jakie zdanie na temat tych pojedynków mają dla Was nasi eksperci?

Jeszcze do niedawna były szanse, że będzie to mecz dwóch drużyn, którym w Ekstraklasie nie udało się jeszcze odnieść zwycięstwa. To już jednak nieaktualne, bo oto przed tygodniem Lechii udało się wygrać z Górnikiem Łęczna i tym samym zwyciężyć po raz pierwszy w obecnym sezonie. Teraz w Gdańsku liczą, że drużyna Lechii pójdzie za ciosem. Zupełnie inaczej niż w drużynie Podbeskidzia, które też ma ogromne apetyty na swoje pierwsze ligowe zwycięstwo. Teoretycznie ma na to naprawdę spore szanse. Podbeskidzie gra przecież przed własną publicznością, będzie więc na pewno zmotywowane. Czy atut własnego boiska okaże się tutaj kluczowy? Mecz Podbeskidzia z Lechią rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,95__remis: 3,10__zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,40

Wśród najlepiej zapowiadających się spotkań siódmej serii gier w polskiej Ekstraklasie czeka nas mecz przyjaźni: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław. Obie drużyny znajdują się w środku ligowej tabeli. Jest to zastanawiające szczególnie jeśli spojrzymy na ekipę Białej Gwiazdy, która w Ekstraklasie nie doznała jeszcze porażki. Jednak tylko jedno zwycięstwo i aż pięć remisów sytuuje tę drużynę ledwie na dziesiątej pozycji, czyli dokładnie o dwie lokaty i dwa oczka przed Śląskiem. Śląskiem, który zremisował też już sporo, bo trzy razy. Czy więc będziemy w tym spotkaniu świadkami kolejnego nierozstrzygniętego rezultatu? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek meczu Wisły ze Śląskiem o godzinie 20:30. Pojedynek ten będzie transmitowany w Canal+ Sport!

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,45_______remis: 3,15_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,85

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań polskiej T-Mobile Ekstraklasy razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza pełna oferta na piątkowe spotkania można już znaleźć tutaj.

Komentarzy (21)

  1. PiotrT.

    Wisła-Śląsk remis ( kurs 3.15 ). Będzie remis bramkowy to taka tradycja w spotkaniach tych drużyń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *