Niedzielne mecze piłkarskie w zakładach bukmacherskich!

W niedzielę czeka nas między innymi mecz Manchesteru City z Chelsea, ale o nim piszemy w innym miejscu. To jednak oczywiście nie jedyne ciekawe pojedynki ligowe, które czekają nas w ten dzień. Czego więc interesującego możemy się jeszcze spodziewać?

Na początku zapraszamy Was na rywalizację Crystal Palace z Arsenalem. Kanonierzy po wstydliwej porażce z West Hamem u siebie pragną zapewne powrócić na swoje właściwe tory. Droga do tego celu wiedzie przez pokonanie zespołu Crystal Palace. Czy drużyna Wengrea może osiągnąć w tym meczu zwycięstwo? Przy odrobinie wysiłku to na pewno możliwy scenariusz. Zero lub tylko jeden punkt poważnie ograniczyłby pole manerwu Arsenalu jeśli chodzi o poczynania w tym sezonie. To oczywiście dopiero początek sezonu, jednak taka strata mogła by się okazać bardzo trudna do odrobienia. Czy więc ekipie gości uda się odnieść tu zwycięstwo? Początek tego meczu o godzinie 14:30. Spotkanie Crystal Palace z Arsenalem będzie transmitowane w Canal+.

zwycięstwo Crystal Palace: 4,60______remis: 3,70______zwycięstwo Arsenalu Londyn: 1,70

Nieco wcześniej, bo o godzinie 14:00 czeka nas mecz Reims z Marsylią. W poprzedniej kolejce Ligue 1- obie drużyny nas zaskoczyły. Z tym, że Reims in plus (wjazdowe zwycięstwo z Bordeaux), a Marsylczycy in minus, bo inaczej nie można określić ich domowej porażki z Caen. Teraz już wszystko ma powrócić do stanu normalności, czyli Marsylia ma tutaj  pewnie zwyciężyć. Czy będzie to jednak możliwe bez Marcelo Bielsy na ławce. Przypomnijmy, że trener ten zrezygnował z dalszego prowadzenia OM i podał się do dymisji. Jak więc goście zaprezentują się bez tego szkoleniowca na ławce? Czy w meczu w naprawdę solidnym Reims będą potrafili odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w Ligue 1?

zwycięstwo Reims: 3,30________remis: 3,25________zwycięstwo Olympique Marsylii: 2,15

Ciekawie zapowiada się też mecz niemieckiej Bundesligi: Stuttrart – Koln. Ciekawie dla typerów kibiców z Polski, gdyż najprawdopodobniej będziemy mieli okazję zobaczyć w nim w akcji aż trzech polaków. Chodzi oczywiście o Pawła Olkowskiego i Sławomira Peszki z zespole gości. Natomiast nowym bramkarzem Stuttgartu został Przemysław Tytoń. Wygląda na to, że przez cały sezon będzie on miał pełne ręce roboty. Jednak spotkanie z Koln będzie jednym z niewielu meczów w Bundeslidze, w którym to właśnie Stuttrart został uznany przez serwisy bukmacherskie jako faworyt do zwycięstwa. Czy gospodarze będą potrafili wykorzystać ten fakt i udanie rozpocząć sezon ligowy? Pojedynek Stuttrartu z Koln rozpocznie się o godzinie 17:30. Będzie on transmitowany w Eurosport 2.

zwycięstwo Stuttgartu: 2,00___________remis: 3,25___________zwycięstwo FC Koln: 3,60

Typujemy niedzielne mecze ligowe w Europie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Atrakcyjną ofertę kursową na wszystkie niedziele spotkania piłkarskie w Europie już teraz można znaleźć na naszej stronie internetowej. Czeka ona na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *