Mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Pogoń Szczecin, w zakładach bukmacherskich!

Piątą kolejkę polskiej T-Mobile Ekstraklasy kończy poniedziałkowy mecz Podbeskidzia z Pogonią. Co do powiedzenia o tym meczu mają nasi eksperci, i jakie kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w nim można znaleźć w Totolotku?

Spotkanie w Bielsku rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane w Eurosporcie 2. Portowcy weszli w nowy sezon Ekstraklasy naprawdę dobrze. Klub ze Szczecina nie doznał jeszcze porażki. Sytuacja Podbeskidzia jest diametralnie inna. Górale w czterech spotkaniach zdobyli tylko dwa punkty, strzelili tyle samo bramek, i wraz z Górnikiem Zabrze zamykają tabelę. To zdecydowanie poniżej ambicji tej drużyny. Mówi się, że Dariusz Kubicki może podzielić los Roberta Warzychy, zwolnionego kilka dni temu właśnie z Górnika Zabrze. W Bielsku zaprzeczają, że Kubicki gra o zachowanie posady, ale znając mentalność i przede wszystkim cierpliwość… W każdym razie Podbeskidzie na pewno zagra dziś o zwycięstwo. Czy gospodarzom powiedzie ta sztuka? Na pewno inne plany ma Pogoń, która zamierza podtrzymać swoją dobrą passę spotkań bez porażki. A jeśli tak, to wygląda na to, że możemy być dzisiaj świadkami naprawdę dobrego meczu.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,65_remis: 3,05_zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,65

Typujemy rezultaty spotkań polskiej Ekstraklasy wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Kliknij tutaj, i sprawdź naszą ofertę! 

Komentarzy (10)

 1. Dariusz

  Podbeskidzie – Pogoń gosp/-2,5 kurs 4,60

  Przewiduje, że zamieszanie ze Zwolińskim może odbić się na jego dyspozycji. Górale będą zdeterminowani, żeby w końcu wygrać. Przewiduje rwane spotkanie w ,którym będzie dominować walka. Padnie jeden lub dwa gole

 2. PiotrT.

  Podbeskidzie-Pogoń -Dokładny wynik 1-1 kurs 6,00
  Mecz na remis ,typuję dokładny wynik 1:1

 3. Grzegorz

  Podbeskidzie – Pogoń 2H(-1,5) 2 kurs 5,00
  Nie wierzę w przełamanie Górali i taktyczne ustawienia Kubickiego. Jego już nic nie uratuje przed stratą posady więc Michniewicz ze swoim teamem odniosą łatwe zwycięstwo.

 4. Rafał

  Podbeskidzie-Pogoń typ 0:1 kurs 6,5. Pogoń zagra z kontry i wygra jedną bramką

 5. Mieczysław

  Podbeskidzie-Pogoń -Dokładny wynik -1-2 kurs 10,00

  Czas na wygraną Pogonii po serii remisów

 6. Helena

  Podbeskidzie-Pogoń -Dokładny wynik 0-0 kurs 6,50
  Poniedziałkowy remis-bezbramkowy

 7. Mirosław

  Podbeskidzie-Pogoń -Dokładny wynik 1-1 kurs 6,00
  Mecz na remis ,typuję dokładny wynik 1:1

 8. Mariola

  Podbeskidzie-Pogon wynik meczu/obie strzela gosp/nie kurs 4.05 ( pierwsze zwyciestwo Podbeskidzia w sezonie szkoda ze z Pogonia)

 9. Adrian

  PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – POGOŃ SZCZECIN
  wygra gość – kurs 2,65
  W poprzednim sezonie Podbeskidzie przegrywało seriami mecze poniedziałkowe. W tym sezonie jest już trochę inaczej w poprzedniej kolejce zremisowali w chorzowie 1:1 i zapewne optymistycznie patrzą w przyszłość i będą chciali teraz wygrać. Jednak Pogoń
  rozpoczął sezon przyzwoicie i na dodatek jeszcze nie przegrał w lidze, w tym bardzo dobrze gra na wyjazdach (wygrana w poznnaiu i remis w gdańsku) na trudnych terenach. Patrząc na kadry obu zespołów to zespół ze szczecina wygląda dużo lepiej
  i myślę, że to będzie miało znaczenie w tym spotkaniu. Stawiam na zwycięstwo drużyny ze szczecina

 10. Michał

  Podbeskidzie-Pogoń wynik meczu X kurs 3,05

  Jak to w poniedzialkowych meczach malo emocji i remis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *