Mecz: Legia Warszawa – KS Kukesi, w zakładach bukmacherskich

W czwartek w Lidze Europejskiej Legia Warszawa rozegra swoje spotkanie rewanżowe z albańskim KS Kukesi. Co do powiedzenia o tym spotkaniu mają eksperci Totolotka, i jakie wartości kursowe przygotowali dla swoich typerów?

Spotkanie: Legia Warszawa – KS Kukesi, rozpocznie się o godzinie 21:00. Będzie ono transmitowane w TVP 2 oraz w TVP Sport. Wszyscy pamiętamy, co działo się w pierwszym meczu. Wszyscy też nie chcemy tego pamiętać… Na boisku wygrała Legia, jednak na trybunach triumfował wandalizm… Spotkanie przerwano przy wyniku 2:1 dla naszego zespołu. Ucierpiał Ondrej Duda, ucierpiała przede wszystkim reputacja naszego futbolu. Piłka nożna zeszła wtedy na dalszy plan. UEFA po zapoznaniu się z materiałem dowodowym przyznała Legii walkower. Na spotkanie rewanżowe w Warszawie czekamy z umiarkowanym optymizmem. Umiarkowanym, gdyż oczywiście Legia jest zdecydowanym faworytem, jednak oby tylko nie było kontynuacji tych przykrych zdarzeń. Jeśli chodzi o sprawy czysto piłkarskie, to KS Kukesi w tym meczu raczej nie ma czego szukać. Umiejętności są po stronie Warszawian. Jedyną niewiadomą pozostaje rozmiar zwycięstwa naszego zespołu. Liczymy, że Legioniści poważnie podejdą do sprawy, i odniosą tu pewne zwycięstwo. Każdy inny wynik byłby tu naprawdę sporą niespodzianką. Niespodzianką, której wszakże raczej nie mamy prawa się spodziewać. No więc niech tym razem zwycięży futbol! A razem z nim Legia Warszawa! Gorąco w to wierzymy. Czy wierzą też typerzy Totolotka?

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,18________remis: 5,50________zwycięstwo KS Kukesi: 12,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów Ligi Europejskiej. Naszą ofertę bukmacherską na każdy czwartkowy mecz tych rozgrywek można już znaleźć tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *