Mecz: FC Basel – Lech Poznań, w zakładach bukmacherskich

W środę Lech Poznań zagra swoje spotkanie rewanżowe w trzeciej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Rywalem Kolejorza oczywiście drużyna FC Basel. Jak prezentuje się ten pojedynek pod względem zakładów bukmacherskich?

Wynik pierwszego meczu (3:1 dla Basel) sprawia, że mistrz Polski jest w zasadzie pozbawiony szans na awans. Przecież Bazylea to naprawdę bardzo dobra europejska drużyna. Zespół który regularnie kwalifikuje się fazy grupowej Champions League, od czasu do czasu, udaje mu się nawet awansować do fazy 1/8. Potencjał Lecha Poznań przy dzisiejszych przeciwnikach- wygląda naprawdę bardzo skromnie, by nie powiedzieć- słabo. Owszem- w Lechu mają pomysł na budowanie coraz to lepszego klubu. Ale bądźmy szczerzy- w zderzeniu z takim prężnym klubem jak FC Basel- Lechici po prostu musieli odbić się od tej przeszkody jak od ściany. Owszem, nie przekreślamy ich szans w rewanżu, ale musiałby się zdarzyć prawdziwy cud, by udało się wygrać, i to w stosunku umożliwiającym awans do czwartej rundy kwalifikacji Champions League. Także nadzieja, którą  wyrażali do końcu meczu w Poznaniu zawodnicy Kolejorza, mówiąca o tym, że może Bazylea zlekceważy ich w rewanżu, wydają się raczej pobożnymi życzeniami. Patriotyzm patriotyzmem, ale wydaje się, że wyeliminowanie Szwajcarów jest niemalże niemożliwe. A jak sądzą nasi typerzy? Czy Lech jest w stanie sprawić niespodziankę i pokonać FC Basel?

zwycięstwo FC Basel: 1,55__________remis: 3,80__________zwycięstwo Lecha Poznań: 5,25

Początek meczu: FC Basel – Lech Poznań, o godzinie 20:15. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do typowania tego pojedynku. Można zrobić to już teraz. Nasza oferta kursowa na ten mecz jest do Państwa dyspozycji w tym miejscu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *