Liga Europejska w zakładach bukmacherskich

W lidze Europejskiej czeka nas czwarta runda eliminacji, a więc już ostatnia przed fazą grupową tych rozgrywek. Jakie ciekawe pojedynki czekają nas więc w czwartek, i co do powiedzenia na ich temat mają eksperci Totolotka?

Rozpoczynamy meczem Astry Giurgiu z AZ Alkmaar. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00. Wydaje się, że Astra jest na fali. W poprzedniej rundzie udało się im wyeliminować West Ham, i nie ma znaczenia, że Anglicy zupełnie pokpili europejskie puchary, wystawiając rezerwowy skład itp. Z AZ Alkmaar nie powinno im już pójść tak prosto. Holendrom na pewno zależy na awansie do fazy grupowej Ligi Europejskiej. To dobry zespół, który gra bardzo ofensywnie, co na pewno zechce zademonstrować. Dlatego też spodziewamy się naprawdę dobrego meczu, także pod kątem bukmacherskim. Któremu zespołowi uda się w nim odnieść zwycięstwo?

Zwycięstwo FC Astry Giurgiu: 2,00_______remis: 3,20_______zwycięstwo AZ Alkmaar: 3,35

Teraz mecz Molde ze Standardem Liege. Według bukmacherów- większe szanse na zwycięstwo mają w nim gospodarze. Jednak patrząc na potencjał obu zespołów, wydaje się jednak, że to Standard dysponuje większym potencjałem piłkarskim. Zespół gości gra w lepszej lidze, co roku udanie prezentuje się w europejskich pucharach, dlatego nie przekreślalibyśmy jego szans. Jak więc będzie w tym meczu? Czy goście zdołają wywalczyć w nim korzystny rezultat?  Spotkanie: Molde – Standard Liege, rozpocznie się o godzinie 19:00.

zwycięstwo Molde: 2,35_________remis: 3,05_________zwycięstwo Standardu Liege: 2,80

O tej samej godzinie zapraszamy na pojedynek Slovanu Liberec z Hajdukiem Split. Idzie nowa piłkarska siła z Chorwacji? Dinamo Zagrzeb jest już jedną nogą w fazie grupowej Champions League. Ich drogą chce iść Hajduk, który będzie się starał wywalczyć korzystny rezultat w Libercu w meczu ze Slovanem? Hajduk nie jest faworytem, jednak w euforii, która z pewnością zapanowała teraz wokół chorwackiego zespołu, nie byli byśmy tacy pewni, czy to faktycznie Slovan odniesie w tym meczu zwycięstwo? A jakiego zdania są nasi typerzy, i jakie zdarzenia z tego meczu umieścili na swych kuponach bukmacherskich?

zwycięstwo Slovana Liberec: 1,75_______remis: 3,30_______zwycięstwo Hajduka Split: 4,20

Najciekawszym meczem o godzinie 21:00 wydaje się być starcie Southamptonu z Midtjylland. Święci z przeciwności do Młotów z West Hamu zdają się traktować Ligę Europejką naprawdę całkiem serio. Czy tak samo będzie w meczu z duńskim Midtjylland, którego są zdecydowanymi faworytami do wygranej? Gospodarze mają coś do udowodnienia swoim kibicom. W Premier League w dwóch meczach zdobyli zaledwie jeden punkt. Może Liga Europejska okaże się rozgrywkami gdzie uda im się przełamać i odnieść pewne zwycięstwo? Midtjylland to na pewno nie piłkarskie ogórki, jednak przynamniej na papierze to drużyna znacznie grosza od gospodarzy. Czy potwierdzenie powyższych słów znajdziemy w tym pojedynku?

zwycięstwo Southamptonu: 1,30________remis: 4,60________zwycięstwo Midtjylland: 8,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza swoich graczy do wspólnego typowania Ligi Europejskiej. Kliknij tutaj i zobacz  jaką ofertę kursową przygotowaliśmy na wszystkie czwartkowe mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *