I liga z Totolotkiem!

W niedzielę dokończenie trzeciej kolejki w I lidze. Czekają nas dwa spotkania z udziałem drużyn typowanych jako faworytów do awansu do Ekstraklasy. Co też więc ciekawego czeka nas w ten dzień?

I tak o godzinie 17:00 zapraszamy na mecz: Pogoń Siedlce – Zawisza Bydgoszcz. Chyba nie ma w Polsce eksperta bukmacherskiego, który spodziewałby się, że Zawisza po dwóch kolejkach I ligi będzie miał na swym koncie zaledwie 1 punkt. To nie przystoi takiej drużynie jak klub z Bydgoszczy. Teraz przeciwnikiem jest Pogoń Siedlce, i nie ma rady- trzeba koniecznie zwyciężyć. Pogoń Siedlce ma tyle samo punktów co ich dzisiejszy przeciwnik, lecz w jej przypadku to nie jest dziwne, bo od początku była typowana przez wszystkich jako mocny kandydat do spadku. Wszyscy z obozu gości zapowiadają, że wybierają się do Siedlec tylko i wyłącznie w celu zdobycia trzech punktów. Czy więc ta sztuka się powiedzie, i czy w trzeciej kolejce doczekamy się pierwszego zwycięstwa bydgoskiego Zawiszy? Przekonamy się o tym już niebawem.

zwycięstwo Pogoni Siedlce: 4,45_____remis: 3,45_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 1,70

Drugim pojedynkiem jest mecz Miedzi Legnica z Chrobrym Głogów. Gospodarze wystartowali w obecnym sezonie zupełnie przeciętnie, żeby nie powiedzieć- słabo. Dwa remisy zwarzywszy na ich naprawdę ogromny piłkarski potencjał jakim dysponują, są zupełnie nieadekwatne do tego na co stać ten zespół. Jeśli ma się w składzie takich zawodników jak Wojciech Łobodziński, Łukasz Garguła, czy też Bartosz Ślusarski, to trzeba walczyć o awans do Ekstraklasy, a nie pałętać się ledwie w ogonie tabeli I ligi. Takie miejsce Miedzi po prostu nie przyswoi. Czy gospodarze zdołają je dziś poprawić? Chrobry na pewno nie zamierza im ułatwić tego zadania, ale to właśnie gospodarze typowani są przez bukmacherów jako faworyci do zwycięstwa. Mecz Miedzi Legnica z Chrobrym Głogów będzie transmitowany w Polsacie Sport. Jego początek o  godzinie 18:00.

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,95_____remis: 3,20_____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 3,70

I to już wszystkie niedziele pierwszoligowe mecze. Typujemy je w Totolotku! Kliknij tu, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na I ligę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *