I liga w zakładach bukmacherskich!

Rozgrywki Pierwszej Ligi nie dają nam od siebie odpocząć nawet w środku tygodnia. Jednak to bardzo dobry trend, gdyż ciekawych meczów do typowania przecież nigdy dosyć! Tak więc już dzisiaj czekają nas kolejne spotkania w ramach piątej kolejki. Oto więc co ciekawego czeka nas we wtorek, i jakie zdanie na temat najciekawszych dzisiejszych pojedynków w Pierwszej lidze polskiej mają Wam do przekazania eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.

We wtorek czeka nas więc siedem spotkań. Wszystkie z nich można już typować w serwisie www.totolotek.pl . Poniżej prezentujemy je wszystkie wraz z godziną rozpoczęcia danego pojedynku, a także z wartościami kursów na poszczególne rozstrzygnięcia w nim, jakie czekają na Państwa u nas. Dzisiejszego popołudnia a także wieczoru zmierzą się więc ze sobą:

MKS Kluczbork – Zagłębie Sosnowiec (godzina 17:00)

zwycięstwo MKS Kluczbork: 2,70_____remis: 3,05_____zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 2,55

Rozwój Katowice – Chojniczanka Chojnice (17:00)

zwycięstwo Rozwoju Katowice: 2,55___remis: 3,05___zwyciętwo Chojniczanki Chojnice: 2,70

GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz (17:30)

zwycięstwo GKS Bełchatów: 2,90_____remis: 3,05_____zwycięstwo Zawiszy Bydgoszcz: 2,40

Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów(18:00)

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,30___remis: 3,10___zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,95

Arka Gdynia – Wigry Suwałki (18:30)

zwycięstwo Arki Gdynia: 1,75________remis: 3,35________zwycięstwo Wigier Suwałki: 4,65

Olimpia Grudziądz – Dolcan Ząbki (19:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,75______remis: 3,05______zwycięstwo Dolcanu Ząbki: 2,55

Najciekawiej zapowiada się mecz dwóch spadkowiczów z Ekstraklasy, a więc GKS-u Bełchatów z Zawiszą Bydgoszcz. Będzie on transmitowany w Polsacie Sport. Obie drużyny starają się walczyć o ponowny awans do elity, ale na razie idzie im to nieco opornie. Czy któraś z nich zdobędzie dziś trzy punkty, które przybliżą ją do tego celu. Interesująco powinno też być w Grudziądzu, gdzie miejscowa Olimpia podejmie Dolcan. Oba zespoły są naprawdę silne. Oba poniosły jednak porażkę w ostatniej kolejce, ale bardzo możliwe, że to właśnie Olimpia i Dolcan kosztem wspomnianych wcześniej Zawiszy i GKS-u Bełchatów- będą się cieszyły z awansu do Ekstraklasy, a przynamniej spróbują się włączyć w tę walkę o awans.

Zapraszamy do wspólnego typowania rozgrywek I ligi. W serwisie bukmacherskim Totolotek S.A. można już znaleźć ofertę bukmacherską na te rozgrywki. Czeka ona na Ciebie w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *