Czwartkowe mecze Pucharu Polski w Totolotku!

W czwartek w Pucharze Polski czekają nas tylko dwa spotkania, ale za to w każdym z nich będziemy mieli zobaczyć w akcji co najmniej jedną drużynę występującą w Ekstraklasie, a więc powinno być ciekawie. Jak prezentują się więc te dzisiejsze pojedynki pod względem zakładów bukmacherskich?

I tak o godzinie 18:00 Miedź Legnica zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Oba zespoły weszły w nowy sezon ligowy naprawdę nieszczególnie. Dwa punkty w czterech meczach Górali, i tyleż samo (tylko, że w dwóch meczach) Miedzi, nie wystawiają tym klubom najlepszego świadectwa. Przydało by się w końcu odnieść zwycięstwo. Która Drużna będzie dziś tego bliższa? Bukmacherzy minimalnie więcej szans na wygraną przyznają ekipie gości, jednak tak naprawdę wszystko się może zdarzyć w tym meczu. Spora ilość bramek? Zarówno Miedź jak i Podbeskidzie nie są mistrzami ofensywy. Zazwyczaj nie tracą też wiele, dlatego spodziewamy się raczej twardej walki w środku pola i niebyt dużą ilością goli. Szanse obu ekip na awans do 1/8 przedstawiają się też bardzo podobnie. Jakiego zdania są nasi typerzy?

zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,75__remis: 3,05__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,50

Natomiast o godzinie 20:00 zapraszamy na mecz: Ruch Chorzów – Wisła Kraków. Spotkanie to będzie transmitowane w Polsacie Sport. Tu już bukmacherzy mają znacznie mniejsze wątpliwości. Wedle opinii ekspertów większe szanse zarówno na zwycięstwo i sam awans ma Biała Gwiazda. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w przedmeczowych kursach bukmacherskich na to spotkanie. Przedstawiamy je oczywiście poniżej. Wisła dysponuje naprawdę solidnym składem, Niebiescy niby tak samo ale wydaje się, że jakby nieco gorszym od swoich dzisiejszych przeciwników.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 3,20_______remis: 3,15_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,20

Zapraszamy do wspólnego typowania Pucharu Polski. Ofertę Totolotka S.A. na dzisiejsze spotkania można znaleźć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *