Zobacz Bonus King na najbliższe dni!

Zobacz jakie oferty promocyjne Bonus King przygotowaliśmy dla naszych graczy na najbliższe dni. Prezentują się one następująco!

Poniedziałek – 12% więcej za Wimbledon

Postaw w poniedziałek kupon z minimalnym kursem 4,00, zawierający minimum trzy zdarzenia, w którym jedno z nich będzie dowolnym meczem Wimbledonu (mecze kobiet) i zwiększ swoją wygraną o 12%!

Wtorek – AKO Liga Mistrzów

Postaw we wtorek kupon z trzema lub więcej zdarzeniami, w którym jedno z nich będzie meczem kwalifikacji do Ligi Mistrzów i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki aż do kwoty, 40 złotych.

Środa – AKO Wimbledon 

Postaw w środę kupon z minimum trzema zdarzeniami zawierający przynajmniej jeden dowolny mecz turnieju Wimbledon (męskie single) i odbierz bonus 10% od wniesionej stawki, aż do kwoty 40 złotych.

Czwartek – Stały bonus za Ligę Europy!

Postaw w czwartek przynajmniej 100 złotych na dowolne mecze Ligi Europy (kwalifikacje) i odbierz bonus w wysokości 5 złotych!

I to już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do skorzystania ze swoich promocji bukmacherskich. Więcej o naszych ofertach promocyjnych prosimy szukać w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *