Złoty Puchar w zakładach bukmacherskich!

Dzisiaj w piłkarskich zakładach bukmacherskich w mistrzostwach Ameryki Północnej czekają nas dwa spotkania. Jakie zdanie na ich temat mają eksperci Totolotka?

Obydwa spotkania grupy C, która inauguruje swoje rozgrywki w Gold Cup rozpoczną się późno w nocy. W pierwszym z nich Trynidad i Tobago zagra z Guatemalą. Obydwie reprezentacje prezentują mniej więcej zbliżony poziom. Nie odnoszą zbyt wiele zwycięstw, jeśli już to bardzo wymęczonych, najczęściej jedną bramką. Taki rezultat między nimi wydaje się najbardziej prawdopodobny. Więcej niż jedna bramka dla którejś z ekip? To raczej nie tutaj. Czy faktycznie tak będzie, i czeka nas niezbyt ciekawy, raczej toporny i oporny pojedynek? Przekonamy się o tym już za kilkanaście godzin! Początek meczu: Trynidad i Tobago – Guatemala, o godzinie 1:00 w nocy.

zwycięstwo Trynidadu i Tobago: 2,60______remis: 2,85______zwycięstwo Guatemali: 2,85

Drugie spotkanie, a więc pojedynek Meksyku z Kubą rozpocznie się o godzinie trzeciej w nocy. Meksyk przyjechał na Gold Cup w najsilniejszym składzie. Z piłkarzy, którzy zagrali w Copa America, w składzie ostało się ledwie kilku zawodników. Dla nich to było tylko przetarcie przed głównym turniejem roku a więc Złotym Pucharem. Każdy inny wynik niż wygrana Meksyku, będzie tu ogromną sensacją. Kuba z pozoru nie wygląda na reprezentację, która jest w stanie w jakikolwiek sposób zagrozić Aztekom. Jednak czy na pewno? Zwycięstwo gości tego spotkania zostało wycenione przez ekspertów Totolotka na zawrotną wartość kursową- 39,00. Czy któryś z naszych szacownych typerów zdecyduje się postawić na taki właśnie wynik?

zwycięstwo Meksyku: 1,04____________remis: 10,50____________zwycięstwo Kuby: 39,00

Typujemy spotkania Złotego Pucharu Concacaf razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na najbliższe pojedynki tego turnieju czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *