Złoty Puchar Concacaf w zakładach bukmacherskich!

Najbliższej nocy czekają nas dwa kolejne mecze Gold Cup. Tym razem startuje grupa B, w której dwa mecze. Jakie więc spotkania czekają typerów Totolotka, i co do powiedzenia na ich temat mają nasi eksperci?

I tak Kostaryka rozpocznie swoją rywalizację z Jamajką o godzinie drugiej w nocy. Obie reprezentacje są w miarę dobre (jak na potencjał piłkarski Ameryki Północnej. Obie zrobią wszystko by udanie zainaugurować rozgrywki Gold Cup 2015. Więcej szans na wygraną przyznaje się Kostaryce, ale nie było by wielkiej niespodzianki, jeśli to Jamajka osiągnęła by w tej rywalizacji remis, czy wręcz zwycięstwo. W Copa America Reggae Boyz (przydomek reprezentacji Jamajki) nie wyszli z grupy, ba nie strzelili nawet bramki. Jednak w żadnym ze spotkań nie zawiedli, a minimalna porażki z Argentyną, Urugwajem i Paragwajem (wszystkie po 0:1) na pewno nie przynoszą im wstydu. Ten turniej był uznawany jako przetarcie przed Gold Cup. Jak więc Jamajka zaprezentuje się w pierwszym meczu fazy grupowej, gdzie czekają już na nich Kostarykańczycy?

zwycięstwo Kostaryki: 1,90____________remis: 3,05____________zwycięstwo Jamajki: 4,40

Jeszcze później, bo o godzinie czwartej trzydzieści nad razem zapraszamy na pojedynek Salwadoru z Kanadą. Faworytem do wygranej według bukmacherów są goście, ale waleczny Salwador już nie raz udowadniał, że jest naprawdę nieprzewidywalną drużyną. To jednak Kanada jest wyżej w rankingu FIFA, a poza tym jako jedyna oprócz Meksyku i USA ma na swoim koncie triumf w tych rozgrywkach (rok 2000). Reprezentacji Kanady przyznaje się znikome szanse na powtórzenie tego sukcesu z przed piętnastu lat, ale już pokonanie Salwadoru jest już jak najbardziej w ich zasięgu. Czy właśnie tak się stanie? Przekonamy się o tym nad ranem czasu polskiego!

zwycięstwo Salwadoru: 3,80___________remis: 2,95___________zwyciestwo Kanady: 2,10

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkań Mistrzostw Ameryki Północnej. Atrakcyjna oferta bukmacherska Totolotka S.A. na najbliższe mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *