Złoty Puchar Concacaf w zakładach bukmacherskich

W Złotym Pucharze Concacaf czas decydujących rozstrzygnięć. Czeka nas już tylko mecz o III miejsce oraz wielki finał. Jakie drużyny spotkają się w tych pojedynkach, i do powiedzenia na ich temat  mają nam eksperci Totolotka?

I tak w spotkaniu o trzecie miejsce USA spotka się z Panamą. Dla reprezentacji gospodarzy tego meczu, ale także całego turnieju- mecz o trzecie miejsce- to prawdziwa klęska. Zespół był typowany do gry z Meksykiem o zwycięstwo w całym turnieju. Stało się jednak inaczej. W półfinale USA nieoczekiwanie przegrało z Jamajką, i przyjdzie im teraz rywalizować zaledwie o najniższy stopień podium. Stany Zjednoczone są faworytem meczu z Panamą, ale nie wiadomo jak u nich z motywacją. Może się też zdarzyć tak, że trener pośle do boju rezerwy, a wtedy otwiera się szansa dla walecznej Panamy. Jak będzie, i która reprezentacja zapewni sobie trzecie miejsce w Gold Cup 2015? Przekonamy się już dziś o godzinie 22:00, kiedy to rozpocznie się ten mecz.

zwycięstwo USA: 1,55______________remis: 3,70______________zwycięstwo Panamy: 5,75

A w wielkim finale Złotego Pucharu Concacaf zagrają ze sobą wspomniane już wcześniej zespoły Jamajki i Meksyku. Obie reprezentacje wzięły udział w niedawno zakończonym Copa America i wygląda na to, że wyszło to im na dobre. Obie nie wyszły co prawda z grupy, ale jak widać- stanowiło to dla nich znakomite przetarcie przez tym turniejem. Faworytem zwycięstwa w Gold Cup 2015 jest Meksyk, jednak sądząc po wynikach Azteków- zespół gaśnie w oczach. Meksykanie z meczu na mecz grają coraz gorzej. Natomiast Jamajka wręcz przeciwnie. Drużyna zaczęła od remisu z Hondurasem, ale potem było już tylko i wyłącznie lepiej, a już półfinał z USA był ich prawdziwym popisem. Kto więc okaże się lepszy i wzniesie do góry okazały Puchar? Mecz Jamajki z USA rozpocznie się o godzinie 1:30 w nocy czasu polskiego w poniedziałek!

zwycięstwo Jamajki: 4,75____________remis: 3,10____________zwycięstwo Meksyku: 1,80

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań Złotego Pucharu Concacaf. Nasza oferta atrakcyjna bukmacherska czeka na Państwa Tutaj! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *