Wimbledon w Totolotku

W jednym z najważniejszych turniejów tenisowych- Wimbledonie- czekają nas już mecze ćwierćfinałowe panów. Jak prezentują się one pod względem zakładów bukmacherskich?

Dwa spotkania rozpoczną się o godzinie 14:00. W pierwszym z nich Vasek Pospisil zagra z Andy’m Murray’em. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym pojedynku jest tenisista ze Szkocji. Kanadyjczyk zajmuje w rankingu ATP 56 miejsce, Murray jest trzeci, i to wiele mówi nam o tym starciu. Szkot znany jest ze swojej nieustępliwości w grze. Na Vaska Pospisila powinno to wystarczyć. Starczyło już na o wiele lepszych tenisistów. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Vaska Pospisila: 10,50__________________zwycięstwo Andy’ego Muray’a: 1,03

O tej samej godzinie rozpocznie się mecz Gillesa Simona z Rogerem Federerem. Szwajcar walczy o ponowny powrót na szczyt rankingu ATP. Nie będzie to łatwe, bo każdy przeciwnik jest teraz zdeterminowany by go pokonać. Wydaje się, że Gilles Simon nie ma na to większych szans. Takiego zdania jest większością serwisów bukmacherskich, także Totolotek S.A. Ale tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Jakiego więc zdania są nasi typerzy, i kogo zwycięstwo typują w tym spotkaniu?

zwycięstwo Gillesa Simona: 6,50_____________________zwycięstwo Rogera Federera: 1,12

Stanislavs Wawrinka w drodze po następny zwycięstwo w turnieju wielkoszlemowym? To zupełnie niewykluczone! Po triumfie we French Open, jest już w ćwierćfinale Wimbledonu. Richard Gasquet nie jest w ciemię bity, ale na chwilę obecną to Szwajcar jest w bardzo dobrej formie i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Jedno jest pewne- czeka nas naprawdę bardzo dobry pokaz gry w tenisa na bardzo dobrym poziomie. Nie może być inaczej, jeśli spotykają się dwaj tenisiści z TOP 20 rankingu ATP. Ten ćwierćfinał ma rozpocząć się planowo o godzinie 16:00.

zwycięstwo Stanislavsa Wawrinki: 1,43______________zwycięstwo Richarda Gasqueta: 2,75

Mecz Novaka Djokovica z Marinem Cilicem zapowiada się równie bardzo ciekawie. Mogą nieco dziwić takie duże rozbieżności kursowe między wartościami kursowymi na obu zawodników.  Jednak to Djokovic rozkłada na łopatki kolejnych rywali. Cilic również wygrywa, ale męczy się strasznie z każdym przeciwnikiem. Większość wyników osiągniętych przez Chorwata kończy się wynikami 3:2, a więc jest on na pewno bardziej zmęczony od Djokovica, co w takich turniejach ma naprawdę niebagatelne znaczenie w takim turnieju jak Wimbledon. Mecz Djokovica z Cilicem też ma się rozpocząć planowo o 16:00, ale wiadomo, że może się to przedłużyć. Wszystko zależy od tego kiedy skończą się pierwsze ćwierćfinały.

zwycięstwo Novaka Djokovica: 1,07______________________zwycięstwo Marina Cilica: 8,50

Typujemy spotkaniu turnieju tenisowego Wimbledon 2015 wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Oferta na środowe ćwierćfinały czeka już na Państwa! Jest ona dostępna tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *