Typujemy Złoty Puchar Concacaf!

Z Mistrzostwach Ameryki Północnej czas na ostatnie spotkania w grupie C. Kto z kim się spotka, i jakie zdanie na temat czekających nas pojedynków mają eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

I tak północy Kuba zmierzy się z reprezentacją Guatemali. Gospodarze nie mają już szans na awans z pierwszego lub drugiego miejsca, mogą się okazać jedną z dwóch drużyn, którym uda się ta sztuka z trzeciego miejsca. W przypadku gości musiałby się zdarzyć prawdziwy cud, by Guatemala zdołała wyprzedzić Meksyk. Jednak już samo zwycięstwo z Kubą pozostaje jak najbardziej w zasięgu drużyny gości tego meczu. Eksperci Totolotka S.A. również są tego zdania. Wyrazili je wartością liczbową kursów na to spotkanie. Przedstawiamy je oczywiście poniżej. Prezentują się one więc następująco:

zwycięstwo Kuby: 9,00____________remis: 4,40____________zwycięstwo Guatemali: 1,35

Wydawało się, że Meksyk będzie miażdżył kolejnych rywali grupowych. Zwłaszcza po wysokim zwycięstwie w pierwszym meczu z reprezentacją Kuby (6:0). Tymczasem nieoczekiwany remis z Guatemalą nieco ostudził zapał Azteków, którzy mimo znacznej przewagi, nie potrafili jej udokumentować zdobytą bramką. Teraz ma być inaczej, i Trynidad ma się  przekonać o potędze nie tylko Meksykańskiej ofensywy, co całego zespołu jako całokształtu. Czy rzeczywiście tak będzie, i goście nie będą mieli czego szukać w tym pojedynku? Wydaje się, że to bardzo prawdopodobny scenariusz. Czy rzeczywiście będzie tak w praktyce? Łatwo na pewno nie będzie, gdyż Trynidad pokazuje się w tych mistrzostwach naprawdę z bardzo dobrej strony. Początek meczu: Meksyk – Trynidad i Tobago, o godzinie trzeciej w nocy.

zwycięstwo Meksyku: 1,25_______remis: 4,95_______zwycięstwo Trynidadu i Tobago: 11,00

Typujemy rozstrzygnięcia Mistrzostw Ameryki Północnej razem z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Z naszą ofertą kursową na najbliższe spotkanie można zapoznać się klikając tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *