Typujemy wtorkowe mecze II rudny kwalifikacji do Ligi Mistrzów

Rewanżowe spotkania drugiej rudny kwalifikacyjnej do Champions Lesgue zapowiadają się ciekawie z tego względu, że w kilku z nich padły nieoczekiwane wyniki, których nikt się nie spodziewał. Skupimy się właśnie na tych meczach. Jak więc mają się one pod względem zakładów bukmacherskich?

A więc najpierw spotkanie: FC Milsami – Ludogorec Razgrad. Rozpocznie się ono o godzinie 17:00. W pierwszym pojedynku między tymi drużynami, rewelacyjni w ostatnich latach Bułgarzy bardzo nieoczekiwanie przegrali z mołdawskim FC Milsami zero do jednego. W rewanżu ma być już zupełnie inaczej. Zespół z Razgradu  wydaje się jednym z najmocniejszych zespołów w stawce wszystkich, które rywalizują z sobą w II rundzie kwalifikacji Champions League. Odpadnięcie z Milsami to coś, na co z całą pewnością nie mogą sobie pozwolić. Wydaje się, że goście są w stanie odrobić niekorzystny rezultat z pierwszego meczu. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo FC Milsami: 5,50______remis: 3,60______zwycięstwo Ludogorca Razgrad: 1,55

Teraz prezentujemy pojedynek Maccabi Tel Aviv z FC Hibernians. Niech nie zmyli Was nazwa drużyny gości. To nie Hibernians ze Szkocji, tylko z Malty, a więc na wpół amatorki klub, który potrafił jednak wygrać w pierwszym meczu z Maccabi, czym zwiększył swoje szanse na znalezienie się w III rundzie. Wygrana Hibernians była jednak tylko w stosunku 2:1, co oznacza, że teraz najmniejsze zwycięstwo, nawet 1:0, promuje dalszymi grami zespół gospodarzy. Trudno się spodziewać, aby właśnie tak nie było. Niezbadane są jednak wyroki piłkarskie, i może to właśnie przed maltańczykami otwiera się historyczna szansa! Czy będą potrafili ją wykorzystać i wyrzucą Maccabi z Ligi Mistrzów? Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 19:30.

zwycięstwo Maccabi Tel Aviv: 1,10______remis: 7,25______zwycięstwo FC Hibernians: 15,00

Na koniec starcie Żalgirisu Wilno z Malmo FF. Zdaniem bukmacherów- Szwedzi mieli rozjechać Żalgiris już w pierwszym meczu u siebie. Wcale jednak tak nie było. Mecz zakończył się rezultatem zero do zera. Stwarza to szansę w rewanżu dla Żalgirisu, który zagra na własnym stadionie, a więc prawdopodobieństwo jego awansu jest znacznie większe niż przed pierwszym meczem pomiędzy tymi drużynami. Nie zmienia to faktu, że dalej jako faworyt do awansu typowane jest Malmo. Mamy co liczyć na niespodziankę ze strony Litwinów? Dowiemy się tego o godzinie 20:10, kiedy to rozpocznie się ten mecz.

zwycięstwo Żalgirisu Wilno: 3,80________remis: 3,15________zwycięstwo Malmo FF: 1,90

Typujemy rezultaty rewanżowych spotkań drugiej rudny kwalifikacji do Champions League wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie wtorkowe pojedynki jest już dostępna na naszej stronie internetowej. Można ją zobaczyć w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *